לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-10-2006, 18:28
  b^baby b^baby אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.11.04
:)

לגבי כל העוזרים תודהה על העזרה אבל תאמת לא יצא לי לקרוא את העצות שלכם כי בסוףף הכל הסתדרר

יום חמישי בערב דיברתי עם אמא שלי והיא הייתה בספק אם לתת לי לישון אצל חבר שלי... אז חבר שלי בא אליי ודיברנו עם אמא שלי ואבא שלי והם הסכימו וגם אמא של חבר שלי ואמא שלי דיברו והכל היה מצויין... הייתי מוזמנת לארוחת ערב אצלו והלכתי לישון אצלו והוא ביקש סליחה על כל מה שקרה יום חמישי ושהוא דיבר בתוך עצבים של רגע...

בקיצר לכל אלו שאומרים שחבר שלי חרמן ובלה בלה בלה..אז נכון כל גבר הוא חרמן ואם זה רק מה שהוא היה מחפש אצלי הוא לא היה איתי 5 חודשים ותאמינו לי שהוא אוהב אותי והיה לי הכי כיף איתו שישי שבת ויש לו את המשפחה הכי מדהימה שיש...

תאמינו לי שאם הוא היה רוצה רק לשכב איתי אז הוא לא היה חייב לקחת אותי לישון אצלו...

ולגבי הגיל... אני לא אגיד הרבה לגבי זה... אנחנו אוהבים אחד את השני והגיל לא ממש מפריע לנו.. הצלחנו להתגבר על כל מיכשול...

אז בקיצר עבר עליי סוף שבוע מדהיםםםםם

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:26

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר