לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2006, 23:14
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אז כל מה מה שנשאר לך, זו ההכפשה השלומיסטית כלפי ימני שהפריך קלישאותיהם: אתה כהניסט...

בכל מקרה, אל תרגיש רע, ייתכן שבעתיד אשכרה תקרא את כל הספרים שאתה ממליץ עליהם,
וייתכן שייפתחו לך העיניים להבין שהעולם מכיל יותר מאשר קלישאות נבובות שקראת אצל יאיר
לפיד, שאותן אתה מקפיד להסוות מאחורי שימוש אינטנסיבי במילון (לעתים בהקשר הנכון, ולעתים,
אבוי, בהקשר מעט פחות נכון...).
אני קרוב לכהנא קצת פחות מכפי שאתה קרוב לעזמי בשארה, אבל ההבדל בינינו הוא שלי יש
מושג על מה כהנא ובשארה מדברים, בעוד שאתה נמצא לא רחוק מבשארה בפועל, למרות
שאתה משוכנע שאתה רחוק ממנו מאוד מבחינה אידיאולוגית...
טרנספר אינו פתרון אידיאלי שכן לא קיים פתרון אידיאלי למצב, ואת זה כמובן אתה לא תצליח להבין
(אחרי הכל, יאיר לפיד דווקא חושב שייתכן שלום...). האבסורד הוא שאתה "מנסה לחשוף את פרצופי
תומך הטרנספר", בעוד שאתה הסברת לנו כאן לכל אורך האשכול מדוע טרנספר ליהודים הוא אחלה
צד, בהיותו "מסיים את הכיבוש" (למרות שמכיוון שמעולם כנראה לא ביקרת ביישוב בגוש קטיף או
בתוחמת הצפונית, אתה תתקשה להסביר איזה כיבוש שרר בדיוק ברצועה אחרי 1994...).

ההתייחסות למבנה השורות שלי כמאפיין באופי, הוא עדות עצובה לחוסר יכולת לזהות את המובן
מאליו: כדי להמנע משבירת שורות, ומשורות ארוכות מדי, אני פשוט מקליק על הenter בסוף כל
שורה בתיבת הטקסט. יודע למה זה עצוב? כי כמעט כל הגולשים, כולל אלה שלא משוכנעים כמוך
בהיותם ברכת האלה לאנושות בתחום החוכמה, יכלו לקלוט זאת תוך שנייה. אצלך כל דבר מסתבך
אם לא נמצא איזה טקסט קליל שיסביר לך מה עליך להגיד/לכתוב (אחרי שכתוב הטקסט לאחד
שיכלול מלים ארוכות, שבשינונן השקעת את רוב שעות היום הקודם...).

הניסיון החמוד שלך לנתח אותי ראוי לצל"ש, בהתחשב שהודעותיך כולן הן הודעה אחת. אם נוציא
את שלל המלים שאתה מקפיד להשתמש בהן (יום אחרי שזיהית אותן לראשונה בלקסיקון/מילון
כלשהו...) מתוך הודעותיך, ניוותר עם לא יותר מאשר דקלום מונוטוני שאין בו כלום חוץ מקלישאות
בנושא שאין לך מושג בו. מכיוון שאיש לא ניסה למנוע אותך מלהגיב, הרי שאינך יכול לצפות ממני
להתייחס ברצינות ל"אישום ההתשה" הנלעג שלך.
איומך/הבטחתך לא להגיב לי (הנובע/ת מאותו אישום נסער) אמנם מאוד מרשים/ה, אבל צר לי
לבשר לך שאני אשרוד אותו בכ"ז. קשה לכעוס עליך על שאחרי ששלל קלישאותיך הופרכו (לא
בקושי רב, כי רובן עבשות ועתיקות, ולו טרחת לקרוא מעט מעבר, כפי שאתה ממליץ, היית רואה
שכבר ניסו את הפטנטים), אתה מכריז על ברוגז.
אני אשרוד את הברוגז שלך, ואני מאחל לך בריאות טובה, והעשרת ידע, שכן אין ספק שזה יועיל
לך...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר