לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2005, 20:39
  עינבל והחיות עינבל והחיות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.04
חדר וכלוב

היי עמית
מה שחשוב זה אור ואוויר - אבל אם הרבה חתולים מסתובבים שם זה בהחלט יכול להלחיץ אותם, אף חיה שמשמשת טרף בטבע לא תהנה שטורפים מסתובבים סביבה בחופשיות... מה שכן אם הוילון והחלון סגור הם לא יכולים לראות או להריח אותם אז זה בסדר. אל תשכח גם שרוב היום הם ישנים אז זה לא נורא כל כך... אני ממליצה לך פשוט להרחיק את החתולים (יש פה עצה שלי לגבי איך עושים את זה באחד האשכולות על דררות או תוכונים) השאלה היא אם יש לחתולים גם אפשרות להיכנס? כי זה מאוד מסוכן.
החדר כשלעצמו נשמע לי בסדר (על פניו- ובלי לרדת לפרטים כמו: כמה פעילות יש בו, באיזה שעות של היום, מה עושים שם וכו' - שכל זה יכול לשנות את הערכתי כמובן- למשל אם זו "פינת עישון") אבל בהסתייגויות- אני לא הייתי ממקמת את הכלוב ליד החלון משתי סיבות- אחת היא מה שדיברנו עליו בנושא הטורפים שהם תמיד יראו (גם ציפורים טורפות זה אויב- אתה יודע שהם לא יכנסו מבעד לחלון אבל להם אין איך לדעת את זה) והשניה היא שהקירות החיצוניים הרבה יותר קרים מקירות פנימיים וזה מאוד בעייתי בחורף.
טמפ' אידיאלית עבורם היא באיזור 24 מעלות (הטווח המומלץ הוא מינימום 18 עד בערך 27) אז קח בחשבון שחדר חשוף לחלוטין יהיה קצת בעייתי לויסות טמפ'.
לא שזה ממש היסטרי אם יש 19 או 20 מעלות אבל אם בחורף הטמפ' צונחת דרסטית זו כן בעיה.
בנוגע לכלוב- כמה שיותר גדול זה יותר טוב. אם תבנה אותו לבד תוכל להתאים אותו במיוחד ויש לזה יתרון גדול.
לגבי בניית הכלוב- השתמש במתכת מגולבנת, אבל שים לב- מתכות מכילות אבץ, ניתן לשטוף בחומץ וזה יעיל בעיקר נגד האבקה שנמצאת עליהם כשהמתכת חדשה, אבל הנקודות הבעיתיות הן נקודות ההלחמה והאבץ שנמצא בתוך המתכת עצמה... המתכת המומלצת היא פלדת אל חלד- הבעיה היא המחיר.
היזהר גם לא להשאיר קצוות חדים חשופים שעלולים להזיק להם.
הסורגים אני ממליצה שיהיו מאוזנים- נוח להם לטיפוס ונוח לך לתלות כלי מזון.
אם יש עוד שאלות- אשמח לענות, אבל מראש אני אומרת: אני לא יודעת איפה מוכרים רשתות בזול (הכלובים זה הדבר היחיד שאני לא בונה בעצמי) ואני לא מבינה כלום במחירים שלהם.

תוכים- אילוף ופתרון בעיות התנהגות
סיוע לאוכלוסיות מיוחדות בעזרת בע"ח
אילוף כלבים וחינוך גורים

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר