לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2005, 16:21
  ohadbx ohadbx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.04
דיווח: מוסקבה הקפיאה את עסקאת הטילים

וכרגיל, חוסר המקצועיות חוגג:
"דאגתה של ישראל אינו נובע ממכירת טילי הקרקע-קרקע מסוג "איסקנדר" אלא דווקא מפני מכירת 200 טילי אוויר-אוויר מסוג "איגלה" בעלות של 20 מיליון דולרים לשימוש חיל האוויר הסורי. "

אותו חוסר מקצועיות גורם לי לפקפק גם במידע הבא:
אין מדובר בהקפאה כוללת של העסקה, שכן לפי אותם המקורות ההתחייבות תקפה רק לגבי טילי הקרקע-קרקע מסוג אס.אס.אקס.26 . אולם, לגבי הטילים האחרים שסוריה מעוניינת לרכוש ובהם טילי הנ"מ מסוג אס.איי. 10 וטילי הכתף מסוג אס.איי. 18 המיועדים גם הם נגד מטוסים אמרו אותם מקורות כי הנושא "עודנו מונח על שולחן הדיונים בין וושינגטון למוסקבה", שכן רוסיה מחשיבה אותם

ה SA-10 היא מערכת יקרה ומתוחכמת, אני לא רואה איך הסורים יכולים להרשות אותה. היא גם לא תעזור להם יותר מדי מבחינה מבצעית- המערכת לא בדיוק הכי קטנה וניידת, והם יודעים שישראל תוכל לפגוע בה בלי יותר מדי קושי. (ובאופן כללי- גם המערכת הטובה ביותר לא שווה הרבה בלי מכ"מים טובים שינחו אותה)
גם קשה לי להאמין שישראל תאפשר פריסה של המערכת בסוריה, בגלל שהטווח שלה (אם מציבים במקומות מסויימים) יכול לכסות גם חלקים מאיזור הצפון של ישראל.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3032878,00.html

נערך לאחרונה ע"י ohadbx בתאריך 15-01-2005 בשעה 16:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר