לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-11-2006, 19:34
  אבי ירדן אבי ירדן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.01.06
מדבריך עולה, אם כן, שהוא אכן עשה את זה - מעניין מה יש לטל53 להגיד בעניין

מבלי להכנס לסיבות - מוצדק או לא מוצדק. אני אישית פשוט לא יודע מספיק, למרות שקראתי גם אצל נקדימון וככל הנראה גם אחרים (לא זוכר בדיוק) שניתן היה לעצור את הירי, שהיתה אי הבנה שמישהו (בדרג הפוליטי) טרח לפרנס ושבן גוריון נגרר לזה שלא בטובתו.

אני רק מבקש להזכיר לך, שבעיני בן גוריון הפלמ"ח הסוציאליסטי-קומוניסטי (שרבין נמנה על שורותיו) היה מסוכן הרבה יותר מהמחתרות הימניות, שזו היתה הסיבה העיקרית לכך שדרש צבא אחד ופיקוד אחד וכמעט גרם למרד של ראשי הפלמ"ח, שרצו "צבא מעמדי" בסגנון הצבא האדום, ושתגובתו של בגין לירי על אנשיו היתה "יהודי לא ירים יד על יהודי" ופקודה לאצ"ל לנצור אש.

אבל בכל זאת, מה שמסקרן אותי זו משמעותם של דבריך - ואם הבנתי אותם לא נכון, אנא תקן אותי - שאכן רבין פיקד על הירי, וזאת במיוחד על רקע האשמותיו הבעייתיות של טל53 כלפי, כאילו אני ממציא את העניין (אגב, מעולם לא טענתי זאת כעובדה אלא להיפך - אמרתי שקל לברר אם זה נכון או לא) כדי להצדיק את רצח רבין. לזכותו ייאמר שמאז טענתו זאת נאלם דום ולא ניסה להמשיך את הדיון השערורייתי הזה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:59

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר