לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2005, 21:58
  הנינוח הנינוח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01
אתה צודק...גם נאצר לא קרא חלילה למלחמה בישראל,

הוא רק אמר שאם היהודים רוצים מלחמה אז - אהלן וסהלן... ונאצר היה כידוע איש של שלום שרדף שלום כל ימיו. גם ערפאת היה איש של שלום - בנוסף להיותו חתן פרס נובל לשלום, הוא קרא לפתרון צודק לסיכסוך שמסגרתו תוקם מדינת פלשתין שבירתה ירושלים. הוא בוודאי לא קרא למלחמה...

עמי איילון הביע געגועים לאלטלנה זמן רב לפני שהתקבלה ההחלטה לגבי תכנית ההתנתקות. עמי איילון ואפריים סנה לא שימשו בתפקיד ממשלתי כלשהו ואישלא הטיל עליהם לבצע את גירוש היהודים, כאשר הביעו את ערגתם לאלטלנה ולמלחמת האזרחים בארה"ב (שבה נהרגו 600,000 איש מתןך 30 מיליון, שמקבילים ל-120,000 הרוגים אצלנו), אבל זה לא הפריע להם לשסות את הממשלה בימין מתוך יוזמתם החופשית ומרצונם החפשי. זאת כי סנה ואיילון הם רודפי שלום, ממש כמו גמאל עבדול נאצר ויאסר ערפאת.

אז מאחר שאני כל כך מתקנא ברודפי השלום הללו, אני מברך ונענה ליוזמתם הברוכה. מה בדיוק רע בזה ?

נ.ב. מאד מסקרנת אותי תאוריית הקונפירציה שלך שלפיה בגין זמם לבצע הפיכה צבאית או משהו דומה לזה או לכבוש את תל אביב והמדינה כולה מתוך אלטלנה. אשמח אם תביא תימוכין לתאוריה המעניינת הזו. נתגלו איזה מגילות גנוזות חדשות שעם ישראל טרם שמע עליהן ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:50

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר