לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2006, 20:43
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
טוב יש לי התקדמות... תגידו מה דעתכם...

דברים שידוע לי עלייה
יש לי חבר שניסה להתחיל איתה בצורה של "אין לי מה להפסיד" הוא גם עשה זאת בתקופה לא טובה
בה היא נפרדה מחבר שלה בצורה לא רשמית, הוא לא קיבל ממנה הכל חד צדדי כמו שאני קיבלתי, נגיד מספר טלפון שלה,
רמיזות לדידות וכו' אלא דיבורים איתו "רק בשביל שיעוזר לה להעביר את הזמן" כך הוא אמר לפחות...
ברגע שהוא קיבל את המספר טלפון שלה (לא ממנה, אלא מחברה טובה שלה) הוא הלך אליה והציע לה לצאת,
היא סירבה לו ואפילו דיי בחוצפה, מה שגרם לו "להתרגז" ולא לדבר איתה איזה חודש+ .
מה שהיא אמרה לי אגב בעצמה בשיחה הפתוחה שלנו זה שהיא יודעת שבנים רוצים אותה ל***** (הבנתם את המסר)
והיא מודעת לזה! מה שמעיד על הריסון העצמי שלה ועל המודעות העצמית שלה! תכונה אחראית שאני מעריך אצל בנות!
אני גם יודע שחברות שלה מחבבות אותי שזה דיי חשוב לדעתי. עוד דבר שהיא אמרה לי זה שאין לה שום רגשות רעות
מהפרידה שלה מחבר שלה, זה אחרי ששאלתי אותה אם היא בסדר לאחר שסיפרה לי שהוא יזם את הפרידה, אז בוא נגיד
שיש מצב שפה היא דווקא דיי הביאה תירוץ, קשה לי להאמין שאחרי שנתיים היא לא לקחה את זה קשה שהוא דווקא יזם את הפרידה.
למרות שאני מכיר מידידות אחרות שלי מה זה התנהגות שלאחר פרידה, ועל הבחורה הזו לא ראיתי דבר כזה גם בכל החודש האחרון
שהיא קופצת אליי ומדברת איתי, רק חיוכים אני רואה עלייה תמיד, טוב נו לפחות שהיא איתי.
עדיין אנחנו מדברים ביחד בכייף, כאילו מעולם לא הייתה השיחה הזו שלנו אחרי שהצעתי לה לצאת...
אני מדי פעם דיי "מזכיר" לה שאני רוצה אותה בעתיד כחברה ולא כידידה, אני לא עושה את הטעות של
לדבר איתה על חבר שלה לשעבר כדי לא להיות "ידיד נפש" ומצד שני אני גם נזהר לא ללחוץ עליה.
בקיצר קל לי יותר לדבר איתה מאז השיחה שלנו אני מרגיש ששנינו נפתחנות אחת לשני...
מה דעתכם?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:45

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר