לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 15:15
  avshush avshush אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.06
תליית שק

מה שהמליץ לך jevehn (משהו כזה) זה מעןלה רק שלמשקל כמו שיש לך אני ממליץ לך לשים 3 ברגים כאלו זה ניקרא : דיבל ג'מבו לבטון. הקוטר שהומלץ לך הוא גם טוב 13 מ"מ אבל שוב אתה צריך 3 כאלו.
דיבל כזה עולה 4 שקל אם מצאת ב5 גם תיקח אבל מעבר לזה זה יקר.
תבקש מהמוכר מקדח לאבן שמתאים לדיבל שקנית - הוא חייב לדעת מה מתאים לזה , אם הוא לא יודע אל תקנה ממנו כלום.
* החור אמור להיות מעט יותר ארוך מאורך הדיבל (הצינור מתכת)
* קודם ממקמים את הדיבל בחור ורק אז מרכיבים את המוצר.
* לפני הכנסת הדיבל לחור שקדחת אתה צריך לתפוש את האום שבקצה הדיבל בחוזקה ולסובב מעט את הבורג כל שהאום נכנס קצת בדיבל וטיפ טיפה מרחיב אותו - חשוב!!! לא להרחיב יותר מטיפ טיפה כי אז הוא לא יכנס בחור.
*דפוק עם פטיש את כל הדיבל בחור ותסובב את הבורג / וו עד שאתה מרגיש שהוא הולך ממש קשה - חשוב!!! לא ל"פוצץ" את הבורג.
* זהו הדיבל שלך מקובע לבטון.
* עכשיו הדיבל מקובע לבטון לעולמי עולמים ואין לך שום אפשרות להוציא אותו. אז ליפני שאתה מקבע דיבל כזה תחשוב טוב איפה אתה רוצה אותו. - גם כשמוציאים את הבורג מהדיבל הדיבל נשאר מקובע לבטון ללא יכולת לצאת לעולם.

זהו, אני מקווה שעזרתי לך אם לא הבנת משהוא תכתוב לי הודעה ואני אתן לך את הטלפון שלי ואני אוכל להסביר לך. אני עובד בתחזוקה ובבניה אז אם יש לך שאלה נוספת תודיע לי

אבישי

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר