לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2006, 01:14
  Kurtie Kurtie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.03

ציטוט:
במקור נכתב על ידי office
מספר דברים:
קודם כל, מי אתה? מה אתה מומחה שאתה ישר קובע שיש פה "הרבה שטויות". אתה מדבר שציטטנו מהתקשורת אבל איזה קטע בתקשורת מצטטים אלופים ויש שם פרשנים שלא נהיו פרשנים כי יום אחד הם החליטו שהם מבינים עניין יותר אחרים. אנחנו או אני לפחות לא פשוט מצטט אולי חלק מדברי מתבססים על מה ששמעתי בתקשורת אין כל רע בזה.
כל אדם רשאי להביע את דעתו ואת דעתי הצגתי.
שנית, אני דווקא התייחסתי אל חלוץ כלוחם לא לא עברתי את ההכשרה שלו ואני מניח כן מניח ולא בטוח, כי כאמור לא עשיתי מסלול של טייס, שהם לומדים להסתדר ביבשה למקרה שהמטוס יופל.גם שמעתי ,כן שמעתי ושוב לא בטוח כי לא עברתי מסלול של טייס, שהם נמצאים תקופה מסויימת בגדוד של חי"ר. ודעתי היא שזה לא מספיק כי וואלה אם כל מה שצריך זו הכשרה להיות לוחם בשטח אז כל יוצא שריון,חי"ר תותחנים ועוד ראוי להיות רמטכ"ל. צריך (שוב, לפי דעתי) רקע בפיקוד יבשתי מה שלחלוץ אין.
הסיבות שאני חושב עליהן הן כאמור:
1. מרבית הצבא למעשה הוא יבשתי.
2. לישראל אין עומק אסטרטגי בכלל והיא גובלת באויביה כך שנדרשת הבנה גבוהה בלוחמת יבשה שזה לא אומר בן אדם שסיים בהצטינות טירונות צנחנים.

עכשיו תסתור אותי אם אתה רוצה אבל תזכור דבר אחד כפי שאתה טוען שאנו לא מומחים גם אתה לא.
כל מה שעשית בהודעתך זה פסלת את דברו בטענה: אתם לא יודעים.

לא מספיק. לא מספיק.

נעים מאוד קוראים לי יגאל
יש דברים שיש וכדאי לצטט מהתקשורת, יש דברים שנאמרים בתקשורת לא על ידי פרשנים ומביני דבר ועל כן, לא הייתי ממליץ לצטט אותם.
ובכלל, המלצה לאנשים פה, תכתבו רק את מה שאתם יודעים, ושום דבר פחות, נמאס כבר לעבור על הפורום ולראות אנשים שמטעים אנשים אחרים, ואם אתה שואל אותי מפה באים הויכוחים, אם כל אחד יכתוב את מה שהוא בטוח בו בלי להעלות השערות ולהציג אותן כאילו הוא בטוח בהן המצב פה יהיה הרבה יותר טוב.

יום טוב

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:53

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר