לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2006, 20:34
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
אני מבין את כוונותיך, ואתה צודק בנוגע לוויקיפדיה,

אבל אם הייתי מקבל דולר על כל הודעה של משתמש למישתמש, שאומרת: "אתה צריך ללמוד שלא תמיד תקבל תגובות", היו לי היום בערך 45 דולר.

וחוץ מזה, בן-אדם כותב תגובה של: "תגובות בבקשה", לא רק כדי לבקש שיכתבו תגובות, אלא גם כדי להקפיץ את האשכול אחרי שבוע שהוא היה בתחתית הערימה ולא כולם שמו לב אליו, כדי שעוד משתמשים ישימו לב ויוכלו להנות מההמלצה וללמוד עוד.

ובכל זאת מגיעה לו תודה, על שהעביר את ההמלצה מוויקיפדיה לפה, כי כמה בני-אדם אתה מכיר שייכנסו לוויקיפדיה כדי לברר פרטים ולקבל המלצה על ספר כלשהו? זה אף-פעם לא עולה בראשו של אדם ממוצע.

ובזה הנושא סגור, כי אנחנו לא רוצים להכעיס את רחל או אסאניה באמצעות ספאם, אנחנו לא עד כדי כך משועממים (יש דרכים אחרות להכעיס אותן...). אם יש בעיה, תתקשר איתי בפרטי.

puzpuz.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:22

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר