לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שימו לב! פורום תעופה אזרחית לא נועד לשאלות על כרטיסי טיסה ומחיריהם, מלונות, שאלות לגבי הדיוטי פרי וכו'. אשכלות כאלו יש לפתוח בפורום המתאים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תעופה אזרחית
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-11-2004, 19:35
  SlavaK SlavaK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.04
תודה לך שוב, cyaniv

וואו! תודה רבה על התגובה הארוכה והמפורטת!

למרות שפירטת באופן מאוד מועיל על ההבדלים ונקודות הדמיון השונות בין מטוס ממונע לבין דאון, שאלה יחידה ומרכזית נותרה בשבילי מעורפלת קמעה:
האם חווית הטיסה בדאון דומה בצורה מספקת לזו של מטוס ממונע, על מנת לאפשר לי להחליט בביטחון על תחושתי ואהבתי כלפי עולם התעופה באופן כללי? האם לאחר שאצא מהדאון לאחר טיסת ההיכרות אוכל להגיד לעצמי בביטחון ש"כן, להיות טיס זהו דבר שהייתי רוצה לעסוק בו למשך זמן ארוך"? או שמא החוויה שמספק הדאון כל כך שונה מחווית טיסה ממונעת שלאחר טיסת ההיכרות כל שאוכל לקבוע בוודאות כלשהי הוא תחושתי כלפי סוג ספציפי זה של תעופה?

כמו שהזכרתי מקודם, ברצוני בראש ובראשונה לבדוק את מידת אהבתי האמיתית לגבי חווית הטיסה בכלל, במיוחד לאור העובדה שהיני עומד לקראת גיוס לשירות ביטחון ועלי להחליט האם אני מעוניין להשתדל ולהאבק על מנת להתקבל לקורס טיס. מסיבה זו, למרות שאני לא מטיל ספק בחוויה המדהימה של שלווה והתמודדות עם איתני הטבע שמציע הדאון, איני בטוח שזהו הדבר המתאים בשבילי כרגע.
לכן, כמו שכבר אמרתי (אני מניח שאני חוזר על עצמי יותר מדי. אני מבקש סליחה), קיוויתי שתוכל לייעץ לי האם דאייה מתאימה למטרותי הספציפיות כרגע.

יש לי תחושה מוזרה שכבר ענית בדיוק על השאלה ששאלתי כרגע בתגובה שלך. אני מצטער, קורה לי שאני קצת איטי.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:05

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר