לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2006, 23:48
  שחר אדום שחר אדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.06
כל מילה בסלע

ציטוט:
במקור נכתב על ידי emile-a
אתה מוכן לקבל ביקורת, אז הנה-קבל ביקורת,
אתה רואה על הקרקע הרבה דברים שלא רואים מהאוויר, אבל זה גם עובד הפוך..
כשאתה כותב שחיל האויר לא עשה כך או אחרת, אתה לא יודע למה זה קרה-אולי חיל האויר לא יכול לעשות זאת? אולי המח"ט לא אישר? אולי לא היו מספיק מסוקים? אולי הם היו בדרך והפנו אותם למשימה חשובה יותר? אולי היה התראות מודיעין חמות מאוד לגבי סכנה ספציפית למסוקים וכו'.
הסיכום שלי לעניין: אני לא יכול להעביר ביקורת על חיל על הקרקע פרט למקרה באמת קיצונים.
באותה מידה, לחיל על הקרקע, אין שום כלי להעביר ביקורת על חיל האויר בזמן אמת.
אם עשית תחקיר לארוע כזה או אחר, בדקת מה היה בשטח על הקרקע (את זה אתה מכיר היטב) תיחקרת את המג"ד/ מח"ט את הטייס את הבקר ואת השולט החיל אוירי ואתה חש אכזבה, אז אשמח אם תפרסם את התחקיר כאן וכולנו לוכל ללמוד ממנו.
אם לא עשית זאת, אז האכזבה שלך היא לא יותר מרגש לא מבוסס, ועצבנות ללא סיבה (עדיין..)
אין לי ספק שהיו מקרים לא אופטימליים, אבל להערכתי, כל ההחלטות של השולט החיל אוירי היו בתחום הסביר (הגם שאני בזמן אמת לא הסכמתי עם כולן, הן כולן היו סבירות).
סכין האכזבות הזו עובדת לשני הכיוונים דרך אגב, ומוטב שנשים זאת בצד ונתרכז רק בנקודות לשיפור למלחמה הבאה.
קבל כל מה שכתבתי בפרספקטיבה הנכונה, אין זה בא להפחית מהערכתי אליך ואל חבריך כלוחמים.
אמיל.

כל מילה בסלע.

נכון,מדוייק וממצה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר