לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה  ✡ ברוכים הבאים לפורום יהדות ✡  חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > יהדות והלכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2006, 18:45
צלמית המשתמש של י''ש
  י''ש י''ש אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
תודה על ההצעה

בס''ד

רעיון טוב ואני מאמין שארכוש את קיצור שולחן ערוך אבל כידוע לכולנו יש חוזרים בתושבה כמו שאני ההיתי לפני שנה וקצת והם עדין לא יודעים את כל הדברים החשובים כמו הנחת תפילין וכד' תארו לכם איזה גדולה זו תיהיה אם חוזר בתשובה יניח תפילין במועדים הנכונים ע''פ הפורום אשרי האיש שבגללו דבר מן הסוג הזה יעשה אני מציע את ההצעה הכלליות לא רק לגבי אין לי בעיה לשאול כל פעם את השאלות אני פשוט מציע שנקצר את התהליך ויהיה אשכול כזה כי למי שלא יודע פה אני בתור אחד שחזר בתשובה יכול להגיד לכם שהמצוות הראשונות שחוזר בתושבה מקיים הם שימרת שבת הנחת תפלין עטיפה בציצית ודברים דומים וזאת מכיוון שאלו המצוות הראשונות שמכירים ולאט לאט לומדים מהליכה לשיעורים ומהתפילה בבית הכנסת לומדים על עוד מצוות ומתחילים לקיים גם אותם במקרה שלי לא ההיתי צריך מישהו שילמד אותי להניח תפילין כי הנחתי אותם גם לפני שחזרתי בתשובה אבל לא הקפדתי בכלל יכולתי לא להניח חודשיים ופתאום להניח מובן שאחרי שחזרתי בתשובה הקפדתי יותר ואני מניח כל יום מבלי לפספס זאת אך עובדה שאני עדין לא יודע (או לפחות לא ידעתי עד לתגובה של זיו) את המועדים להנחה מה שידעתי היה שבחגים ובכל המועד לא מניחים תפילין לכן לפני כל צום ולפני כל חג אני שואל את השאלה האם מניחים תפילין בחג הזה ולדעתי אם אדם שחוזר בתושבה או אדם שומר מסורת (כמו שההיתי לפני שחזרתי בתשובה) ידע מתי להניח תפילין הוא יתחיל להניח בקביעות עובדה לכך היא שאני בעצמי לפני שחזרתי התשובה לא ההיתי מניח בקביעות מכמה סיבות ומובן שאחת מהם היא בגלל שלא ידעתי מהם המועדים להנחה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר