לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2005, 22:34
צלמית המשתמש של Kartman
  Kartman Kartman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.02
לקראת המחזור ה13 בליגת העל בכדורסל

"מתרגש, זה לא המשחק האידיאלי להתאושש"
ליגת-העל: גודס ידריך לראשונה את ראשל"צ הנחלשת מחר באוסישקין. מוסינזון: צריכים לנצח. הגליל מול רמה"ש, בני-השרון נגד נהריה, גבעת שמואל בפ"ת.

גיא גודס יעביר מחר (ראשון, 20:00) את משחקו הראשון כמאמנה הראשי של מכבי ראשל"צ כאשר יתמודד מול הפועל ת"א באוסישקין, האולם בו שיחק לא מעט פעמים כיריב של המקומיים, במסגרת המחזור ה-13 בליגת-העל.

גודס, שקודם באמצע השבוע שעבר מעמדת עוזר המאמן במקום חנוץ מינץ שפוטר, ינסה לעצור רצף של 4 הפסדים לראשל"צ - האחרון 88:80 בבית מול מכבי פ"ת, שהוריד את קבוצתו למקום השביעי (17 נקודות).

גודס אמר ל-ONE: "אני בהחלט מתרגש לקראת המשחק, שמבחינתי הוא איזושהי סגירת מעגל. גם את המשחק הראשון שלי בנוער של הפועל חיפה שיחקתי באוסישקין. יש קצת לחץ אבל צריך לדעת לצאת מזה. זה בהחלט לא המשחק האידיאלי לצאת מהתקופה הלא טובה שלנו. אני יכול לומר שהפועל ת"א בהחלט הפייבוריטית".

לשאלה האם הזעזוע בראשל"צ ייתן לה תנופה אמר המאמן: "הקבוצה לחוצה ואיבדה את הביטחון בגלל כל מה שקרה. הכל תלוי בחוזק של הקבוצה. אני יכול להגיד מניסיון שבהחלט לאחר זעזועים בקבוצות, זה גורם למוטיבציה. אני אהיה המאושר באדם אם זה אכן יקרה".

גודס מעריך כי הדבר הכי חשוב הוא קצב המשחק: "נצטרך לא לתת להפועל לרוץ, דבר שהם יירצו לעשות. אנחנו צריכים לשמור על קצב איטי ואני מאמין שאם נשמור על קצב כזה בתחילת המשחק עד לסיום המחצית הראשונה, המשחק מבחינתנו יהיה טוב".

גם האדומים של אפי בירנבוים מגיעים בתקופה לא טובה, כאשר ה-97:95 שלהם בחוץ מול גליל עליון היה הפסדם השני ברציפות והרביעי העונה, מה שלא הפריע להם לשמור על המקום השני (20 נק').

הקפטן ישראל שיינפלד חולה בשפעת ושוכב עם חום גבוה בבית. רק סמוך למועד המשחק יידע בירנבוים אם שיינפלד כשיר. בכל מקרה, גם קרטיס מקנטס וגם קני וויליאמס חוזרים ממחלה.

וויליאמס, שעדיין לא כשיר במאת האחוזים, אמר ל-ONE: "אחרי המשחק מול הגליל הייתי עם 40 חום ועדיין לא הבראתי לגמרי. גם באימון בשבת היה לי קצת קשה, אבל מה שבטוח זה שאני אשחק כדי לעזור לקבוצה לנצח".

גילי מוסינזון אמר ל-ONE: "אנחנו צריכים לנצח את ראשל"צ. נכון שהם בתקופה לא טובה, אבל זה לא אומר כלום כי כל משחק לגופו. אומנם ישראל חולה וישנם עוד שחקנים שמחלימים, אבל זה לא תירוץ".

גליל מחפשת ניצחון שביעי רצוף

גליל עליון, שגם לה 20 נק', תנסה להשיג ניצחון ליגה שביעי ברציפות כשתארח ב-19:00 את המדורגת לפני אחרונה, רמה"ש (16 נק'), שמגיעה גם היא בפורמה טובה.

עודד קטש וחניכיו לא נוצחו בליגת-העל מאז ה-89:71 הביתי מול מכבי ת"א לקראת סוף נובמבר, אבל את אחד מארבע הפסדיהם העונה רשמו במחזור השני ברמה"ש כשנכנעו 95:90. רמה"ש מגיעה אחרי שני ניצחונות ביתיים מרשימים - מול הפועל ת"א והפועל ירושלים, שסיבכו עוד יותר את המצב בתחתית.

נהריה רוצה את הרביעי

קבוצה נוספת שנמצאת בתקופה טובה היא המדורגת שמינית, עירוני נהריה (17 נק'), שתתארח אצל בני-השרון (מקום 4, 19 נק').

החבורה של אבי אשכנזי מגיעה אחרי שלושה ניצחונות ליגה רצופים, האחרון שבהם 79:84 ביתי מול עירוני אשקלון. כצפוי, נעצרה במחזור שעבר בני-השרון אחרי שני ניצחונות רצופים כשנכנעה 93:83 בחוץ למכבי ת"א.

הצהובים יוציאו עצבים על מ.כ. חיפה

אם לא די למ.כ. חיפה (15 נק') בכך שהיא במקום האחרון בטבלה, היא תפגוש ב-20:00 בהיכל "נוקיה" את המוליכה מכבי ת"א, שמגיעה במצב רוח קרבי אחרי ההפסד הדרמטי בפזארו.

הצהובים הפסידו רק פעם אחת העונה בליגה - במחזור השישי מול ראשל"צ, וסביר להניח שזה לא יקרה להם שוב דווקא מול סוגרת הטבלה מהצפון, שמגיעה אחרי הפסד חוץ 100:91 לגבעת שמואל.

גבעת שמואל בפ"ת לקרב תחתית לוהט

גבעת שמואל תתארח ב-20:00 בפ"ת מול מכבי המקומית למפגש תחתית בין שתיים ממנצחות המחזור שעבר.

לכ"א מהקבוצות 16 נק', כמו לרמה"ש שמתחת לקו האדום - וניצחון נוסף יתקבל בברכה. בסיבוב שעבר השיגה מכבי פ"ת ניצחון חוץ דרמטי 74:76.

http://www.one.co.il/next.asp?id=58...d=2&tableid=620

כל העולם כולו מכבי חיפה!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:29

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר