לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-02-2007, 02:17
  ימימו ימימו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.06
חלומות:)

יש לי ספר לפירוש חלומות ושאני רואה אותך נסערת מהחלום הזה על בגידה אני חייב להרגיע אותך , קודם כל , תפסיקי לחשוב רע על מה שקורה לך בחיים כי החלום הוא פירוש של מאורעות שלך במציאות ולעיתים לכאלו שיקרו , המודע , התת מודע , והלא מודע שנהפכים לפחדים ותסכולים מצד אחד , או לשמחה ואושר בלתי מוסבר , הלא , חלום וורוד.
שתביני , (הכל לפי הספר , ואני מאמין בו , לרוב , הוא צודק לגמרי !) , רוב החלומות שלנו משמעותם בחיינו והרמיזות שלהם עבורנו הן הפוכות מאלה שאנחנו מסיקים , בדקתי מה היא בגידה ובגידה אומרת שבן זוגך נאמן לך ושומר לך אמונים , הוא ישר וכן איתך ויחסיו אלייך טהורים . לא משנה אם את בגדת או הוא , העיקר חלמת על בגידה , וזה מה שזה אומר .
אמת לא הייתי מציע לספר לו , כי אם את מהססת סימן שאת חושבת שהוא לא ייקח את זה כל כך יפה , אז עזבי , חוץ מזה שחלום הוא אישי ולדעתי מה שחולמים לא משקף מה שחושבים , אלא דברים לא מודעים , פה זה כבר מדעי הרוח , שנורא מעניין אגב , אבל לא משנה.
אני ממליץ על ספר לפירוש חלומות , זה כיף לאללה ומעניין וברוב המקרים צודק וזה מדהים.
הכי חשוב שאת אוהבת אותו ושלמה עם עצמך , אל תתני לחלום לתעתע בך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר