לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-01-2007, 15:07
  DownLoad_Master DownLoad_Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל DownLoad_Master
מחזק^^

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Kill-Machine
הפורום לא נועד סתם להגיב, הפורום נועד לסייע ולתת עזרה. כמו שבפורום מכונאות רכב לא היית מעז לתת למישהו עצה או עזרה בנושא שאתה לא מבין, אא"כ אתה אוהב תביעות משפטיות ו/או מכות, הדבר תקף גם כאן. וזה לא רק באשכול הזה, זה כבר קרה כל כך הרבה פעמים שכבר פשוט נמאס לי. לפעמים אתה מכוון לדברים נכונים, לפעמים אתה גם צודק, אבל כבר כל כך הרבה פעמים קשקשת שטויות שכבר נמאס לי לשתוק.

אתה לא מקבל תלונות? סליחה באמת, חשבתי שאתה מקבל, מצטער שבזבזתי את זמנך. בן כמה אתה? אתה לומד בתיכון? כי כמו שזה נראה יש לך הרבה יותר מדי זמן פנוי על הידיים. אם אתה מעוניין ללמוד על כל נושא נתון אז תשאל וכשאתה עוזר תסייג את עצמך בדברים שאתה לא מבין בהם. תוסיף ביטויים כמו: "אני לא בטוח", "אבל תחכה לעוד תגובות כי אני לא מומחה", "זאת דעתי בכל אופן, יש סיכוי סביר שאני טועה" וכן הלאה. עודף הבטחון הזה משגע אותי. גם אני מסייג את עצמי תמיד כשאני לא בטוח לחלוטין במה שאני אומר, אפילו אם יש סיכוי קל שבקלים שאני מפספס משהו, עדיין אני מסייג את עצמי, ואני חושב שאפשר להניח שאני יודע מעט יותר ממך.

בכל אופן, באשכול זה הנזק שנגרם אולי לא גדול, אבל עדיין קיים. בנאדם מגיע לכאן בלי ידע בחומרה, מחשבים ואלקטרוניקה ומסתכל עלינו שנושיע אותו ונלמד אותו כמה דברים. אם מגיע מישהו ומתחיל לדחוף לו לראש שטויות, מאוד קשה להוציא אותן משם מאוחר יותר.

זה אולי מעליב אותך אבל זו המציאות. אני מבקש בכל לשון של בקשה, אל תגיב בנושאים שאתה לא מבין בהם. אם אתה לא מבין, תשאל, בשביל זה יש פה כל כך הרבה גולשים. ב"ה אנחנו הפורום הגדול ביותר בכל קטגוריית המחשבים ובכלל בין הפורומים הגדולים בפרש, בייחוד בגלל אוסף הגולשים המיוחד שיש לנו פה. אני יכול להעיד אישית על כמות ידע עצומה שעברה כאן בפורום ושמות כמו MrS, Rationalist, thekrutest ואחרים הותירו פה את חותמם בתרומתם הנכבדה. מדי פעם צץ איזה ליצן שחושב שהוא יכול לנו אבל אנחנו מהר מאוד מעמידים אותו על טעותו, או מעיפים אותו לקיבינימט. אתה אולי לא אחד הטרולים האלה כי אני רואה ויודע שאתה מתכוון לטוב, אבל לא תמיד הכוונה היא זו שחשובה.

אם אתה מעוניין ללמוד בנושא הזה, יש ספר נחמד שקוראים לו Digital Design: Principals and Practices בהוצאת Prentice Hall שנכתב על ידי John F. Wakerly. זה ספר ענק עם כמות אינסופית של מידע. תוכל ללמוד משם הרבה מאוד אלקטרוניקה דיגיטלית, עקרונות חשובים בתחום, עקרונות של שפות לתיאור חומרה כמו VHDL, השפה שאני משתמש בה היום ועוד אינסוף נושאים. שים לב, כמובן שמדובר בספר באנגלית, כך שכדאי לדעת אנגלית ברמה בינונית.

Life Is A Shitty Game, But The Graphic Is Awesome

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר