לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-01-2007, 23:51
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
כמה שזה קשה לשמוע- כך קשה להגיד...

שהחיים שלך עדיין לא התחילו... עוד לא ראית כלום, בקושי הרגשת, עוד לא טעמת אפילו טיפה ממה שיש לעולם להציע לך...
מחכה לך צבא של שנתיים, המון המון חברים וחיים שלמים של הכרויות.
לעיתים עדיף לנו להתרחק מאלה העושים לנו הרגשה רעה, שכן האידאל הוא להקיף עצמנו באנשים שיעשו רק טוב, ולא ההיפך.
אני אתן את עצמי כדוגמא, כי הסיפור שלך מאוד מוכר לי.
בביה"ס הייתי חברה של 3 בנות, חברות הכי טובות. אחת התרחקה, השנייה עברה דירה, עם השלישית פשוט התנתק הקשר. הגעתי לצבא, מליון חברים חדשים. עד שיום אחד פגשתי את אחת מהחברות הישנות באוטובוס, והיום אנחנו יותר צמודות מבעל ואישה, היא מקבלת יותר תשומת לב ממני מאשר חבר שלי מקבל... מה שרציתי להבהיר כאן, זה שלכל דבר יש זמן ומקום. התקופת שינוי הזאת הכרחית, ואלי אחרי כן המצב יחזור להיות כמו שהיה- אך הרבה יותר טוב- והכי חשוב- עם האנשים הנכונים!

אני בחרתי לנתק קשרים עם אנשים מסויימים שלא עשו לי הכי טוב, לא משנה כמה חברים טובים הם היו בעבר. ונחשי מה? את כולם הכרתי דרך החבר והם היו החברים היחידים שלי.
למה את צריכה להרגשי שאת נענשת? ולמה להרגיש חייבת הסברים? אנשים עושים דברים מטופשים בחייהם, ואין שום דרך לברוח מזה.
לכאוב בשל כעס זה להעניש את עצמך על טמטום של אחרים...
נסי לנתק לרגע רגש מהגיון. האם עמוק בפנים את עדיין רוצה את אותה חברות שהייתה לך עם כולם? האם כולם הם עדיין אותם אנשים? השיחות יהיו דומות? הרגש יהיה דומה? קשה לי להאמין שכן... אנשים משתנים מירי, וזה משהו שכולם צריכים ללמוד להשלים איתו. זה לא פשוט, אבל כולם עוברים את זה, במיוחד בתקופה של סיום ביה"ס.

בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י persephone בתאריך 31-01-2007 בשעה 00:06.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר