לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2007, 19:05
צלמית המשתמש של The_Merlin
  משתמש זכר The_Merlin The_Merlin אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.02
Follow me...
תנסה להתעמק יותר בקריאת התגובות

שינית את כל תמונת המצב. קודם סיפרת רק על שבירת אצבע - דבר זניח לחלוטין. עכשיו אתה מציין שני ניתוחים שקודם לא ציינת. סתם אצבע שווה גרושים בתביעה. שבר מורכב שווה קצת יותר. אל תבנה על זה את האי הפרטי והיכטה בבהמה.

חשוב שאתה מציין כי " הפציעה אומנם נעשתה במהלך משחק ללא כל פגם במגרש או רשלנות" . מסיבה זאת עמדת המתנ"ס טובה מאוד כי החבות נובעת מאחריות. כלומר שאם המתנ"ס לא החזיק מקום עם מפגע ואתה נכנסת בשחקן יריב או שהוא נכנס בך... מה אתה רוצה מהמתנ"ס? יותר מזה, ציינת כי "הפציעה הנ"ל נגרמה לי בעקבות אגרסיביות של שחקן יריב שלא הפעיל שיקול דעת לפני שפעל בפעולה לא ספורטיבית, כך שמתוך ההגיון, המתנ"ס, והאגודה בה אני משחק, צריכים לבטח אותי מפני שחקנים יריבים וולגרים שמשחקים ללא הפעלת שיקול דעת". מדבריך מובן שאתה שחקן באגודת ספורט והיא שהייתה חייבת לבטח אותך. סביר מאוד להניח שהמתנ"ס הוא פונקציה שמשכירה את האולם לאגודה שלך ואני מציע שתבהיר לעורך הדין שלך את הנקודה הזו כי אחרת הוא יבזבז לך סתם זמן בתביעה נגד גורם לא רלוונטי.

מעבר לזה... עורך הדין שלך כמו כל חבריו, יתבע כל מה שזז ברחוב בזמן התאונה וכל מי שהיה בחוג קירמיקה בחדר הסמוך לאולם, כדי שיהיה לו אוכל. ממליץ לך לבחון את כתב התביעה שהוא יכתוב ולסרב בתוקף לכל שקר שהוא ינסה לדחוף כי החוקרים שיבדקו את התביעה יגלו כל חריקה באמת גם אם לא תדבר איתם ולו מילה אחת.

ורק לסיכום ובהתייחס לפוסט הפותח שלך - היו כבר טייסים קיטעים, קצין מהטובים ביותר באחת הסיירות בצה"ל - לוחם ענק וגידם, טרומפלדור היה לוחם וגידם ואתה מה שיפריע לך בקריירה צבאית זו אצבע? דחילאק!! מי אמר לך שרצית קריירה צבאית? העו"ד שלך? הזכרת לי את הצעיר לפני גיוס שתבע את ביה"ס התיכון שלו על נזק איום, נכות מזעזעת עד כדי צורך בעזרת הזולת בכל פעולות היום יום ואפילו בשריכת נעליים. בפעם הראשונה שחקרתי אותו גיליתי שהבחור כבר באמצע מסלול בסיירת צנחנים כמאגיסט.

נערך לאחרונה ע"י The_Merlin בתאריך 30-05-2007 בשעה 19:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר