לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-02-2007, 21:46
  emile-a emile-a אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.06

ציטוט:
במקור נכתב על ידי א ר ב ל
ראשית אשמח לפרסם גם את מה שאתה כותב זה יכול לתת זווית חשובה מאוד להסתכלות על המלחמה.

שנית, ברור לי שהאמירות שכתבתי על חיל האוויר הן פשטניות ולכן לא בהכרח נכונות ואני מתנצל אם פגעתי במישהו. מה שכתבתי הוא את התחושה הספציפית שלי ברגע שהודיעו לנו שלא קיבלנו אוכל בגלל שסאגר נורה בגיזרה בלילה, ושבמבט לאחור ברור לי שהיא לא בהכרח נכונה אך זו הייתה מחשבתי באותו רגע.

בהקשר הזה אני חייב להגיד שלדעתי הייתה אווירה פחדנית במלחמה הזו, של כל החיילות, חיל הרגלים בהסתגרות הפחדנית בתוך הבתים, חיל האוויר בהיבט של שימוש במסוקים לחילוץ ואספקה וחיל השיריון בפחד שלהם מטילי הנ"ט (אגב לאחר המלחמה ראיתי סטטיסטיקות ומסתבר שאחוז הטנקים הנפגעים במלחמת לבנון השניה הוא הנמוך במלחמות ישראל). נראה שהייתה איזשהי מדיניות, לא ברור לי אם מודעת או לא, שניסתה לנצח את המלחמה ולא לשלם מחיר של אבדות ברמה כזו שהשיקול העיקרי היה שלום החיילים ולא הרצון לנצח.

נ.ב.
הייתי שמח אם תוסיף את ההערה שלך בתגובות באתר שלי, אני אוסיף את ההבהרה שלי, אין לי עניין להתנצח ולפתח יריבויות ולכן כדאי שכל הקוראים ידעו על כך ולא רק אלו שקוראים את השירשור הזה.

אתה מוזמן לעשות copy paste ולהוסיף את התגובה שלי באתר שלך.
מבין בהחלט את תחושותיך, מסכים חלקית..
בהיבט מטוסי קרב- בהחלט יכול להיות שהפעלו בצורה פחדנית, אבל במלחמה מסוג זה אין לזה הרבה השפעה..
מסוקי סער הופעלו בצורה מאוד מתירנית ולפי קווים מאוד ברורים ומסוכנים. יתכן ולא ניתן לראות או להבין זאת מהקרקע.
בכל מקרה, חייל שלחם על הקרקע, לא צריך לתת הסברים לתחושותיו, גם אם הן קשות. אתה לא חייב התנצלות או הסברים, אם כבר אז חייבים לך הסברים.
דע שממש לא נעלבתי,אני בהחלט יכול להבין את תחושותיך בכל מקרה.
כל טוב.
אמיל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר