לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-02-2007, 22:52
  Xkiller Xkiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
אני חושב שכדי שתקראי את זה

קודם כול, ממש חבל לי על מה שקרה לך. אבל זה לטובה, עכשיו את יודעת למה לצפות מאנשים כאלה.
תראי מה שאני רוצה להגיד לך זה שלא תתני לזה לשבור אותך מבחינה חברותית.. על תפחדי ליצור קשר עם אנשים רק בגלל שתפחדי שהם "ידפקו"אותך בעתיד. ותשמחי עליי, הם ידפקו.
אבל, וזה אבל גדול, לפעמים זה מחיר קטן שכדי לשלם.. בני אדם הם קודם כול אנטרסנטים מה שאומר שגם את צריכה להפיק את המיטב מהקשר הזה. ולמה אני מתכוון? נגיד ויש לך חברה טובה שאת נהנית מחברתה.. אז זה כבר בונוס אם היא עוזרת לך בצרות ובאמת מקשיבה לך כשאת צריכה לספר משהו והכול.. אז כן.. את יודעת שמתישהוא היא תשים לך תמקל בין הגלגלים, אבל את כבר תהיי מוכנה ככה שלא תופתעי יותר מידי.
ובקשר למקרה הזה ספציפי, תראי לפי איך שאני רואה את זה הבחורה הזאת חושבת שמותר לה הכול, היא מסוג האנשים שחושבים שבגלל שמישהו חבר\ה שלהם אז מותר להם לעשות לו הכול בתמורה.
מה עוד גם שאני די בטוח שבגלל המקרה הזה שקרה לה היא חושבת שהיא יכולה לעשות כול דבר.
(לפי דעתי ואני לא רוצה סתם להכניס תאף למקומות שלא צריך אבל אני חושב שחס וחלילה אנסו אותה, או הכו אותה בילדותה או משהו בסגנון, כעיקרון כול מקרה שהיה מעורר תסכול אצלה).
אז את צריכה לדעת שאת לא צריכה אנשים כאלה לידך .... ואת צודקת לחלוטין במקרה הזה.
אבל אל תתני לזה למנוע ממך ליצור קשרי ידידות עם אנשים, פשוט על תסמכי עליהים לגמרי בהתחלה.
אין שום דבר יותר מועיל מזמן... רק חברים אמיתיים.. או אם זה לא קיים.. אז הכי קרובים לאמיתיים שורדים את מבחן הזמן אנשים שהם חברים שלך שנים על גבי שנים את באופן טבעי מתחילה לשמוח עליהים יותר, אבל לא לחלוטין, לפי דעתי בן אדם אפילו על עצמו לא יכול לשמוח על חלוטין רק על המשפחה שלו בגלל שלהם אין אנטרס ספציפי והם רואים הכול מהצד.
לדוגמא לי יש חבר שאני איתו בקשר מגן חובה (סיימתי יב' ואני לפני גיוס) משהו כמו 13 שנה, ומה את חושבת לא דפקנו אחד את השני? לפעמים לא הבנו את זה.. אבל דפקנו אחד תשני ולא פעם ולא פעמיים, אבל ההבדל הוא שידענו לוותר אחד לשני והיינו שם ברגעים שבאמת היינו צריכים חבר.
לסיכום : אל תתני למקרה הזה למנוע ממך להנות מחברה של אנשים ולהיות בקטע של אין חברים אמיתיים..וכאלה, כי למרות שאת ב99% צודקת .. האחוז האחד שווה תסיכון.
=].
מקווה שעזרתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר