לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-02-2007, 23:05
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
וואי תשמע בנאדם.. צר לי להגיד לך..

אבל לדעתי נעשית פרנואיד ואפילו קצת תלותי..

אז קודם כל.. בקשר למשפט הזה "אני אומר לך כבר עכשיו אם היא עוזבת אין לי טעם לחיות"
אני מבינה בדיוק על מה אתה מדבר סבבה? אני יודעת מזה להיות הכי מאוהב שבעולם... אבל
בחיים אל תכנס בכלל למחשבות כאלה.. גם אם היא תעזוב אותך זה לא סופ העולם אתה תתגבר על
זה כמו גדול.. אבל למה אתה חושב על זה בכלל? יענו תראה הבחורה אומרת לך שהיא אוהבת אותך
והיא מוכיחה לך את זה כל דקה ושנייה שהיא נשארת איתך.. למרות כל הקריזות שלך והעצבים שלך..

לפי מה שזה נראה החיים שלך סובבבים יותר מדיי סביב חברה שלך.. ומניסיון תאמין לי.. זה גרוע!!
כי בסופ זה יוביל רק לפרידה.. אתה חייב להבין שיש לה חיים.. ושהיא יוצאת עם חברות שלה.... ולא
היא לא עם בנים אחרים.. <וגם אם כן.. אז מה? כולה ידידים.. בסופ של דבר היא אוהבת אותך ורוצה רק אותך.. אל תחנוק אותה יותר מדיי בקטע הזה> ואולי היא לא עונה לך כי היא לא שמה לב.. או וואלה אולי היא צריכה קצת שקט?
הבחורה הלכה עם חברה שלה.. להנות.. אז תן לה קצת חופש... ותתחיל להבין שגם לך יש עוד חיים
חוץ ממנה אל תשב בבית ותחשוב על מה היא עושה עכשיו למה אתה סתם תאכל עם עצמך סרטים...
גם לך יש חייים חוץ ממנה.. צא עם חברים שלך.. תיישם תחביבים שלך.. ככה גם לא תהיה עסוק כל
הזמן במה היא עושה ועם מי היא נמצאת ולמה וכמה ואיך...

ואמרת משו על מצב נפשי קשה.. ועם הסוכרת קשה..? אז אני מבינה שקשה לך אבל אתה לא הראשון
ולא האחרון שחולה במחלה הזאת.. ואנשים חיים איתה שנים ומסתדרים מצוין.. אל תנסה להפיל עכשיו
כל דבר על "לא לא זה בגלל הסכרת" יש לך בעיות? קום ותנסה לפתור אותן...

קיצר סורי אם הייתי קצת תוקפנית =/ אבל תתעורר בנאדם!! יש עוד חיים חוץ מחברה שלך..
היא נשמעת ממש מדהימה ומתוקה... אבל זה לא בריא לשניכם התלות שאתה מפתח בה...
ואני יכולה לחתום לך כמעט ב-100% שזה יגמר בפרידה בסופ.. כי אולי לך נוח וכייפ להיות איתה
כל הזמןולהתעסק כל הזמן באיפה היא נמצאת ומה היא עושה.. אבל אתה חייב להפנים שלניכם
יש עוד חיים חוץ מאחד את השני.. צא עם חברים שלך... אל תהיה עסוק רק סביבה.. זה יעשה לך
רק טוב.. מבטיחה לך.. בהצלחה מאמי

נערך לאחרונה ע"י -DeKeL- בתאריך 26-02-2007 בשעה 23:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר