לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-02-2007, 22:28
  הציוני האחרון הציוני האחרון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
וואלה זה לא הכל שחור ולבן...

זה לא הכל ג'וב או קרבי,אני למשל הייתי בקרבי סיימתי טירונות ויצאתי כי לא הסתדרתי שמה,אם זה מבחינה חברתית ואם זה שלא הצלחתי לעמוד בקשיים שהשירות הקרבי מציב בפני בן אדם וואלה זה היה התקופה הכי שחורה בחיים שלי[כמובן שהנוסטלגיה עכשיו אחרי שעברתי את זה 'משתחררת' ואני מתחיל להזכר פה ושם גם ברגעים טובים אבל שהייתי שמה לא היה וכמעט רגע אחד טוב]
אז יצאתי לג'וב ועכשיו אני האמא שלי הגו'בניקים,יש מצב שאני יחזור לקרבי בעתיד אבל זה לא משנה,לפחות אני הלכתי וניסיתי להיות קרבי ואם אני לא יהיה קרבי בכלל אז מה,לדעתי זה לא אומר כלום כי אני חושב שאם ניסיתי ולא הצלחתי לעמוד בזה אז זה גם משהו[הנסיון להיות קרבי]
ולכל המלשב"ים מציע להוריד פרופיל עוד לא אכלתם את הכאפה של הבקום וכל אחד פה מדבר כאילו הוריד לי מחבלים במארבים וטחן במסייעת,אני לא דיברתי ככה לפני הגיוס שלי אז זה לא שאני צבוע ומשחק אותה פתאום כי גם אין לי על מה למה יש לי פז"מ של במבה בצבא,אבל מעצבן לראות אנשים שעוד לא התגייסו מדברים וכבר מדרגים אנשים לפי הרמת תרומה שלהם.
עריכה:
ובקשר לפוסט שבכלל שכחתי והוא הנושא,אהבתי את הציניות

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר