לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2007, 02:30
  Altered Altered אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.03.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
1. תבקש מהידידה שלך שלמרות שהיא חושבת שלא כדאי לך להיות איתה, אתה כן היית רוצה לנסות ואז זה דרך טובה להתקרב ולהכיר כמו שהולי הציעה
2. לתת לה פתק אם השם והטלפון ואולי להגיד שהיית מעוניין להכיר (אני זוכר שחבר שלי הכיר ככה את הידידה שלי או יותר נכון דרכה אני הכרתי אותו ונהיינו חברים לפני זה לא הכרתי אותו ואותה ידידה אז שקיבלה את הפתק שאלה אותי מה כדאי לעשות ואני אמרתי שתתקשר אליו מה כבר יכול להיות )
3. אתם באותה שכבה וסביר להניח שלומדים אותם מקצועות נכון? אז למשל אפשר גם לבקש להלוות את המחברת כדי להשלים חומר או תירוץ דומה וזה גם יכול לשבור לך את הקרח כי בתמורה תוכל להגיד לה שהיית רוצה להזמין אותה לסרט לדוגמא

אני מסכים עם רומק שאומר שיש פה יותר מידי מתווכים בסיפור וזה קצת הופך את זה לטלפון שבור ולך תדע באמת מה יקרה אם חבר שלך יחליט להדלק עליה או שהיא עליו, או כמו במקרה שלך שהידידה שלך מחליטה מי מתאימה לך ומי לא. קח יוזמה מקסימום תקבל לא וגם לא קרה כי גם ככה לא היה לך קשר איתה ולא צריך לחשוש ועוד יותר אין סיבה שלא תוכל להסתכל לה בעיינים למה מה קרה שאתה לא תוכל להסתכל לה או בכלל בעיניים? גנבת ממנה משהו הרבצת לה או עשית משהו אחר רע ואסור? לא סך הכל הצעת לה לצאת נכון ?
אז לדעתי את הענייך של מסובך ומורכב אתה החלטת שזה כך וזה בכלל לא חייב להיות כך , הרבה פעמים אנחנו מחליטים שמשהו מסובך ומורכב וקשה כי אז יש לנו תירוץ למה לא להתעסק עם זה או למה לדחות את זה לזמנים שאני אהיה פנוי ואוכל להתמודד עם זה (או התירוץ השכיח יותר שיהיה לך זמן וכח אני אגע בזה וכמובן שהזמן והכח אף פעם לא מגיעים)
דרך אגב אני זוכר עכשיו שהייתי בחופש בין י ליא אם אני לא טועה עבדתי כשומר בקייטנה והחלטתי שאני רוצה להכיר שם מישהי (מהמדריכות כמובן ) והייתיקצת מדבר איתן ושואל אותן אם הן רוצות לצאת ורובן דוקא אמרו לי לא ולא היה לי בעיה אחרי זה לדבר איתן ולצחוק וכו למרות שאמרו לא
אז קח את זה בקלות שיהיה המון בהצלחה וכמובן תעדכן
שבוע נפלא
ארז

תודה רבה רבה,אני אנסה את מה שאמרת...ומקסימום אם לא אז לא ביג דיל.

תודה רבה לכל מי שהגיב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:20

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר