לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2007, 00:43
  amir900 amir900 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
יש לזה רק פיתרון אחד...

אני בידיוק הייתי במצב שלך, רציתי לצאת מהגדוד ואפילו מהחטיבה ובנוסף לנסות גיבוש לאיזה יחידה מובחרת .
הדרך היחידה שלך לצאת מהגדוד באופן חוקי ובצורה חלקה בלי בעיות , זה רק דרך קורס מכ"ים !
עכשיו לקראת סוף הקורס ( כחודש ) תבקש מהשלישה שלך באופן אישי וכמובן בנימוס שאתה רוצה לצאת למז"י בסוף הקורס , וכמובן עד למצב שאתה מגיע לשלב הזה , אל תעשה דבר מפגר כמו לתת נפקדות או איזה סוג של סירוב פקודה , הצעה שלי תיהיה החייל הכי טוב בכדי שיוציאו אותך למכ"ים שוב .

במידה והצלחת לצאת למז"י זה לא אומר שאתה מייד עושה בעיות והולך לגיבוש שייטת או משהו מהסוג הזה אלה אתה מקבל תפקיד של ג'ובניק למשך תקופה , אבל אתה לא שייך לגדוד שלך בשום אופן ( תאמת גם אם יצאת למ"כים אתה שייך לביסל"ח ולא לחטיבה 900 ) . עכשיו בתקופה הזאת אתה מגיש טופס 55 ליחידת התנדבות וכל החרטה הזה או במידה ואתה רוצה לשנות חטיבה גם תוך כדי הטופס 55 למרות שיש לזה סיכוי אפסי כמעט לעבור חטיבות .
עכשיו אני מציע לך בתור אחד שעבר את התהליך הזה , אל תעשה את הטעות הזאת של לעזוב את הגדוד שלך , אתה התגייסתה להיות לוחם ! ורק כשאתה ג'ובניק אתה מעריך את איך שהייתה ואת מה שעברת , ואתה מבין שאין יותר טוב מזה , נכון שלהיות בסיירת יש את היתרונות אבל יש לך כבר את הפינה שלך בצבא עם החברים שלך מי שעשית איתם טירונות .
והסיכויים שבאמת תצליח לקבל את מה שאתה רוצה בנינו הם די קלושים אבל אם באמת תרצה אתה תשיג בסוף אל תאבד תקווה , ויאלה שנה אחת עברה לך נשארו עוד שתיים תעביר אותם בסבבה עם החבר'ה שלך בגדוד .
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר