לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-03-2007, 14:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה אני אגיד לך מה אני עושה

בנוסף על כל העצות שנתנו לך קודמי:
דבר ראשון חייבים לפרוק את זה. הדרכים שאני מוצאת לפרוק את זה הן אלו:
1. לכתוב על זה ביומן. ממש לכתוב את כל השלילי שנמצא בתוכי. זה מפחית מהעומס על המוח.
אני מוסיפה שלב נוסף: אח"כ אני לוקחת את כל מה שכתבתי וממירה משפט משפט (ממש כל משפט) למשפט חיובי, אפילו אם אני לא מאמינה בו. זה גורם לי להיות יותר חיובית.
יש עוד משהו שאפשר לעשות עם כל המחשבות השליליות הללו: לעשות מהן סיפור. יש הרבה אנשים שמרגישים כמוך, רק להם אין קול לדבר והם לא יודעים לבטא את זה במילים. תתפלא כמה אתה יכול לעזור לאנשים רק בזה.
2. אם יש לך עם מי לדבר על זה - דבר.
3. אתה יכול לכתוב בפורום הזה מה שעל ליבך - סתם מה שאתה חושב ולציין שאתה רוצה רק לפרוק. אנחנו מאוד קשובים ומקשיבים כאן ופחות ביקורתיים ושופטים. הרבה מאיתנו מבינים לליבך וגם ניתן תמיכה במה שנוכל
4. אם אתה לא רוצה שאף אחד יראה את מה שאתה כותב, אבל בכל זאת אתה רוצה לכתוב לעולם - אני משתמשת בפורום (נידמה לי של נענע) שנקרא "מכתב שלא נשלח" (או משהו בסגנון, לא זוכרת את השם המדוייק), לא הרבה מגיבים כי כותבים שם גיליונות ארוכים ולא להרבה יש סבלנות לשבת ולקרוא מכתב כל כך ארוך.
5. להכנס לפורום הזה ולתמוך באנשים אחרים. באופן אישי זה מסיח את דעתי וגורם לי להרגיש הרבה יותר טוב.

יש עוד משהו וזה טיפול אבל לא פסיכולוגי:
ברפואה הסינית יש קשר בין מחשבות וסוגן (חיוביות או שליליות), דיכאון, רגשות למיניהם לבין מצב האיברים הפנימיים. אתה יכול ללכת לדיקור. אני יכולה לומר לך מהניסיון שלי שזה עובד ואני רואה את השינויים על עצמי. רק לפי המחשבות, הרגשות והאופטימיות אני כבר יודעת אם האיברים שלי חזרו לתפקד טוב או הם חזרו למצב לא טוב. אבל זה לא אצל כל מטפל. יש כאלה שמטפלים כל שבוע ואז הם מטפלים בעדינות כל כך שאתה בכלל לא מרגיש שינויים. מי שאני מטופלת אצלו עובד על מחזור של 3 שבועות בין טיפול לטיפול והטיפול שלו נחשב "חזק". לכן אני מרגישה הבדלים ניכרים.

ובאותו נושא: גם כימיה משפיעה על הגוף ועל המחשבות והרגשות (זה בדיוק מה שעושות בין השאר תרופות פסיכיאטריות). אם אתה רוצה לעשות משהו בעצמך ובכל זאת להרגיש כאילו "אתה לא עושה כלום" או "לא נלחם בתחנות רוח שאי אפשר להזיז" תוכל לשנות את התזונה שלך לתזונה יותר בריאה, וכך איבריך הפנימיים יפעלו באופן יותר תקין, האיזון הכימי שלך גופך ישתנה, וכמובן שזה ישפיע על המחשבות. לאט וכמעט בלתי מורגש, אבל זה בכל זאת עושה משהו. דרך אגב, תזונה בריאה שמתאימה לך לא חייבת להיות על לעבור ללחם שיפון ואכילת אורז מלא. יש גם תזונה אחרת שנחשבת בריאה בחוגים מסויימים והיא הפרדה בין חלבונים לעמילנים, ואם אתה לא רוצה להוריד את הג'אנק או קמח לבן, פסטות וכו', אפשר להמשיך לאכול אותם, אבל רק להקפיד על הפרדה בין עמילנים לחלבונים. למשל: לא לאכול גבינה עם לחם. לא לאכול צ'יפס עם עוף. אפשר כל אחד בנפרד. התזונה הספציפית הזו משנה את האיזון הכימי של הגוף די מהר יחסית, וכמובן משפרת את תיפקוד האיברים כי יש עליהם פחות עומס. יש יותר עומס כאשר אוכלים חלבונים ועמילנים יחד.

אני מקווה שתנסה את אחת ההצעות של מישהו מאיתנו כאן ואני מכל הלב מאחלת לך בהצלחה בכל דרך שתבחר ושירד מעליך העומס. אני ניסיתי לתת לך משהו יותר מעשי שאני יודעת בוודאות שזה עובד מהניסיון שלי.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:11

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר