לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-04-2007, 20:29
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קודם כל כתבת מדהים!

לפני שאענה לך, אני חייבת לומר שהקטע שכתבת ממש מדהים והבהרת את עצמך ואת מה שקורה לך בצורה מובנת, מקורית וסוחפת. הרשה לי לומר שלפי דעתי אם תפרסם את הקטע שלך בפורום של "כתיבה וספרות" אני בטוחה שתזכה לתגובות נלהבות חוץ מאשר שלי.
ועכשיו לעצות: אני לא יודעת עד כמה העצה שלי תהיה טובה, אבל אציע:
העצה הראשונה היא דווקא להיות יותר בקשר עם אותה בחורה - לא הכוונה רומנטי, אלא שתהיה אינטרקציה רגילה ביותר, ולא על דברים סתמיים ושטותיים, כי זה מפחית מהעומס הרגעי. חוץ מזה, דברים משתנים מרגע לרגע, ואם היא תצליח להבין ש"ירדת ממנה" רק כי היא לא רוצה ואתה מכבד את החלטתך, היא תרגע ופחות תדחה אותך ופחות תשמור מרחק. תהיה יותר משוחררת לידך.
עצה שניה: בדימיון שלך לך עד הסוף. תשלים בדימיון מה שאי אפשר להשלים במציאות. אל תשחזר שוב ושוב את הדחייה, אלא תראה בעיני רוחך את המצב הרצוי שהיא נענית לך. זה לא עלמנת שזה יקרה, כי אם הבחירה שלה היא לא אתה, אז כולנו, וגם אתה מכבדים את זה. המטרה היא להרגיע את הרוחות ואת המסיבה. זה מה שירגיע אותה. האמת האמיתית שלך בתוך הלב רק רוצה לאהוב אותה, בלי תיסבוכים ובלי כלום. כשזה לא מתגשם, או כשמונעים מזה להתגשם יש רעש. אני מקווה שזה יעזור לך. גם לי יש בחור שמוצא חן בעיני אבל הרגשות לא הדדיים. כל פעם אני נכנסת לכל הרעשים האלה כשאני נזכרת בזה, אבל כשאני נזכרת שכל מה שאני רוצה באמת זה לאהוב אותו מכל הלב, ושיקבל את אהבתי - אם אני מדמיינת את זה, אז זה מרגיע אותי.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:07

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר