לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-02-2005, 23:32
  Niro1985 Niro1985 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.04
אין לך מושג עד כמה נגעת לליבי...

כי אני יודע עמוק בלב שכל מה שאמרת נכון...

אני לא יודע איך להסביר אבל אני לא מסוגל להסתכל עכשיו לבנות בפנים כל פעם שאני מתחיל לדבר עם מישהי אני ישר חושב על הXית שלי,ומנסה ליצור השוואה בינהן
וזה פשוט משגע אותי!

וגם נוסיף לקינוח את המשפחה שחושבים שעשיתי טעות שנפרדתי ממנה בגלל שהם מתלהבים שהיא גם ממשפחה טובה{בואי נגיד שהיא מסודרת לכל החיים..}וככה גם אני,ואחרי הכול אני יכול להבין את אמא שלי שרוצה שיהיה לי את הטוב ביותר.

אין לך מושג אילו מריבות היו לי עם ההורים על בנות שהבאתי הביתה,ותאמיני זה לא תמיד פיר,אני לא חושב שזה עוגן לשפוט בחורה על סמך איפה שהיא גרה או על במה שאבא שלה עובד למחיתו,אבל עזבי אני בחיים לא אצליח לשנות את אמא שלי,ואם היא מחליטה על משהו אז אני יודע שהיא תלך עם זה עד הסוף,הכול אצלה שחור או לבן...

וכמו שאני גם אמרתי מקודם,אני לא מסוג הבחורים שמשקרים לבנות או מבטיחים דברים בשביל להשיג את יודעת...בניגוד מוחלט לאנשים שאני מכיר.

אוליי הזמן באמת יעשה את שלו,אוליי בצבא אני יכיר מישהי ברכבת לבסיס או משהו מי יודע,בכל אופן אני מבטיח לחזור ולעדכן,תודה על הכול רחלי,עודדת אותי עד מאוד עם התגובה שלך{וחיממת לי בעיקר את הלב}

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר