לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 13:55
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
יש משהו בדברייך,

לא קשור מירוץ ולא נעליים, העיניין הוא שכמו שאתה אמרת שכייף לך איתה ואתה נהנה איתה, בדיוק ככה גם אצלי, כייף לנו יחד, היא נהנית איתי ואני איתה, אווירה של קליק מעולה בנינו, בקיצור יש כימיה בנינו, אז אני נחוש שאם נקדם את הקשר בנינו לשלב הבא זה פשוט יעשה טוב לשנינו ואני בטוח במאה אחוז! אבל היא זו שכבדה וחוששת מהצעד הזה, אז לגיטימי שאני יהיה "לחוץ" על זה, כי סה"כ אם אתה מאמין במטרה מסויימת אתה תנסה להגיע אליה, וזה לגיטימי מאוד. אני כמובן חושב על זה גם מהביט חיצוני ואני פשוט לא רואה סיבה אחת למה לא לקדם את הקשר הזה הלאה, הדבר היחידי שאני כן מקבל ומתחשב בו זה שהיא אולי באמת צריכה זמן, אבל מניסיון שלי עם ידידות אחרות, הבנות במצב הזה לא תמיד יודעות מה הן רוצות!
הקטע שידידות אחרות וותיקות יותר הקשיבו לכל עצה שלי וכעת טוב להן מעל ומעבר, אבל זאת יודעת שאני רוצה ממנה קשר זוגי לכן עיצות ידידותיות שלי היא מטילה בהן ספק כי היא בטח חושבת שאני מייעץ לה מאינטרסים שלי, למרות שאמרתי לה שזה מכל הלב ובלי קשר למה שקורה בנינו, במצב כזה הגיוני שהיא תקשיב לעצמה או לחברות שלה... זהו מקווה שהבנת אותי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר