לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-04-2007, 15:57
  red-toro red-toro אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.01.07

ציטוט:
במקור נכתב על ידי The Arcane
לעמוד על עקרונותיו? באמת... אשכנזי אמר יפה הערב שאנחנו לא צבא שמחרחר קרבות, אלא צבא הגנה. פציפיזם לא עוזר לנו להגן על עצמנו במציאות של היום, של 59 השנה האחרונות בכלל ושל כמה שנים טובות בעתיד.
ובנימה פחות אידיאולוגית, אני טחנתי 3 שנים כדי שהפציפיסט הנ"ל יוכל לגדול וללמוד בשקט, אז אלא אם לפציפיסט היקר יש סיבה טובה מאוד לא להתגייס, שייתן עכשיו את ה-3 שנים שלו כדי שאני אוכל ללמוד (לשבות, בעצם...) בשקט. מה גם שיש לי עוד 20 שנה מילואים...
בקיצור, אני לא מקבל פציפיזם, לכן אני גם לא יכול להעמיד את זה מול אחריות בתור אישיות מפורסמת.

כן, לעמוד על עקרונותיו.
אני לא חושב שלהכריח בן אדם להיות לוחם קרבי או לשרת כג'ובניק או כאחד שעושה טובה שהוא משרת, עוזר למישהו או תורם משהו.
אדם שלא רוצה ללכת לקרבי וגם לא רוצה לשרת בצה"ל מסיבות אישיות ואמיתיות, ולא מסיבות כמו "אין לי כח" או דברים כאלה, זכותו לפעול לפי מצפונו.
אני מכבד כל אחד מהלוחמים הקרביים, וכאחד שבעוד כמה חודשים גם הוא יחשב קרבי, אני עדיין דבק בדעה שאדם פצפיסט לא צריך לשרת במקום שהוא לא רוצה.
להכריח בן אדם לשרת ללא רצון וללא מוטיבציה יועיל במשהו? לא עדיף להחזיק רק אנשים שיש בהם טיפ טיפה רצון לשרת ולתרום, אנשים שהשירות לא פוגע בהם איכשהו?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר