לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-04-2007, 11:33
  Outside Outside אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.12.06
תודה לכולם!

קודם כל, אני מאמת את דבריו של Rotempe בכך שזה נכון שאני עושה הפסקה קצרה בין סט לסט (בסביבות ה- 2 דקות) ולעיתים כשאני מסיים את הסט הרביעי ואני צריך להתחיל את ה- 5 אז זה די קשה לעשות שוב 50 חזרות אז אני מאריך את ההפסקה ל- 4-5 דקות.

"כניסות לתרגילי ג'ודו (באמצעות גומי)" - תרגיל שהמליץ לי המאמן והוא עובד בעיקר על שיפור זריזות, כניסה טובה לתרגיל ג'ודו וכוח (עוזר לשפר את השליטה ביריב).
אני לוקח גומי, משחיל אותו לחלון של מקלט, לוקח את 2 הצדדים של הגומי, מושך אותם ונכנס לתרגיל ג'ודו (למי שמכיר- איפון סויאו נאגה).

חוץ מזה באימוני הג'ודו, אנחנו מבצעים לפעמים תרגיל די דומה:
קושרים חגורת ג'ודו לחגורה של יריבי ואת שתי הצדדים של החגורה המאמן לוקח וכאשר אני מבצע תרגיל ג'ודו על יריב, המאמן מושך אותו אחורה כדי שזה יפעיל התנגדות עליו וכך יהיה לי יותר קשה ואצטרך להפעיל הרבה מאמץ כדי להפיל אותו.

ShAuN, תודה רבה לך!
הייתי כל כך טיפש שלא שאלתי אדם מנוסה בעניין הזה.
לפחות לפני אימוני הג'ודו אני עושה ריצה של 2-3 ק"מ שזה כבר משהו טוב.
אני אדאג לעשות כך גם לפני תוכנית האימונים שלי.

@=Nir=@, אני מבצע את את שכיבות הסמיכה כמו שצריך: נוגע עם הסנטר במזרון.
לפעמים אני מבצע את התרגיל כשהאחיזה צרה יותר וכך אני עובד על היד האחורית ולפעמים אני מבצע את התרגיל כשהאחיזה רחבה יותר וכך אני עובד על החזה.
התחלתי לעשות שכיבות סמיכה לפני כ- 4 שנים (לפעמים באימוני הג'ודו, המאמן היה אומר לנו לעשות כמה שאנחנו יכולים).
בהתחלה התחלתי לעשות רק 10 - זה היה המקסימום שיכולתי ולאט לאט השתפרי והגעתי ל- 60 ברצף וכעת אני מבצע 9 סטים כאשר 4 סטים של 50 חזרות (אחיזה צרה/רחבה) ו- 5 סטים אגרופים של 10 חזרות (על הרצפה- כן זה כואב אבל אני עומד בזה).

תודה רבה על העצות ובכלל לכולם על התגובות.
בברכה רביב אהרון
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:22

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר