לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-05-2007, 13:59
  Bullet Master Bullet Master אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07

בואו נבהיר כמה דברים כאן... אני דיברתי היום עם אנשים שהיו בתוכנית, אנשים שמנהלים את התוכנית ועכשיו אני נרשם לזה בטוח. ואני אגיד לכם למה:

א) אחרי לימודים של שנה וחצי! הצבא ישלח אותך רק למקום טוב שבו אתה מתנסה לא בתחזוקת מכונות - אלא בתיקון ותחזוקה אלקטרונית של כלים מתקדמים במיוחד (ממש היי-טק) בטנקים, שהיום פועלים אך ורק באמצעות מחשבים מתקדמים. חלק מצומצם מן האנשים הולכים ליחידות של פיתוח טנקים - שוב, אחד הכלים המתקדמים ביותר בצה"ל, שמתכננים אותם רק מי שיודע רובוטיקה, מכטרוניקה, ומחשבים (מרכבה סימן 5 כבר אמרנו??). תחזוקת מכונות?? בולשיט! אתה מקבל תפקידים מעולים, מאתגרים ומעניינים.

ב) אתה יוצא עם ניסיון של 3 שנים!!! במכטרוניקה, אחרי שלמדת שנה וחצי את התחום. מה לדעתכם יעדיפו - אדם שלמד 4 שנים לתואר, ואין לו ניסיון בשיט בשטח עצמו, או, אדם שכבר 3 שנים יש לו ניסיון בתנאים ובמשמעת צבאית (!) בנושא?? זה ברור שהניסיון לוקח, ומדובר גם על הניסיון הכי טוב שיש - ניסיון צבאי. זה אומר שברגע שתצא מהתוכנית (בגיל 23 במקום בגיל 21 וחצי...) - אתה בחוץ עם ניסיון גדול מאוד, והרבה חברות ירצו לחטוף אותך (על חשבון אנשים שיש להם תואר). מה גם שתמיד תוכל לעשות תואר אח"כ... אז אמנם יקח לך יותר זמן, ובאמת תסיים באיחור של שנה-שנתיים ממי שמתחיל ללמוד ישר אחרי צבא, אבל אחזור ואדגיש - הניסיון לוקח!

ג) המסלול קל, מעניין, מעשי, ונותן לך הרבה פרקטיקה.

ד) שולחים אותך גם להיות בשטח עם הטכנולוגיות בהן אתה עוסק - אתה גם טכנולוגי וגם קרבי (אתה לא עוסק רק בפיתוח, אתה גם בשטח המון).

לפותח התר'ד, תראה... מדובר במסלול מעולה לכל מי שאוהב את התחום. אם לא - אין מה לעשות שם. אני מאמין שזה בכל מקרה יותר טוב לצאת מהצבא בגיל 23 עם ניסיון במקצוע שנותן הרבה כסף. זה מסלול שיתן לך המון יתרונות אחרי הצבא, וכל האנשים שדיברתי איתם שעשו את זה נורא מרוצים. ההורים שלי אמרו לי שהיו נותנים הכל בשביל לחזור אחורה וללמוד בגיל הזה... תחשוב על ההזדמנות שהצבא מציע לך! הוא לוקח את המובחרים - כיתה אחת של 30-40 תלמידים מכל הארץ, לא כדי לרוץ בג'בלאות... כדי לחשוב! לחשוב ולפתח למען הצבא והמדינה שלכם! אתם יודעים כמה אנשים היו מתים להתחלף איתי ואיתך??

תפקח את העיניים ותראה איזו הזדמנות מדהימה הצבא מציע לך. מעטים מקבלים את זה, ומעטים זוכים ללמוד לפני הצבא לתואר, ולעסוק במקצוע צבאי שנותן לך ניסיון כל כך טוב, שכשאתה תשתחרר - בכל מקום ירצו אותך. שוב... רק אם אתה אוהב את התחום הזה.

מה כן, שביל גייטס כתב לא מזמן מאמר, והוא אולי לא נביא, אבל הוא מדגיש ומציין כי המגמה של המכטרוניקה עולה בשנים האחרונות כמו התפתחות המחשבים האישיים בשנות ה-70 וה-80. התחום מתחזק ומתחזק והביקוש רק הולך ועולה. קח בחשבון שיכול להיות שזה יהיה אחד המקצועות הטובים, המבוקשים והמעולים של המחר...

אני לא יודע מה איתך - אבל אני כבר נרשמתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:29

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר