לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2007, 22:57
  IsraelAtHeart IsraelAtHeart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.12.06

וואי איזה נוסטלגיה.. מחר הבגרות ! חח

קיצר אני מבין שהבעיה היא בשלב הזה בגלל הנטייה שלך להיות טיפוס אדיפלי - בגלל משבר שלב ההוא יש לך נטייה לפלירטים בלתי מחייבים או לניסיון להדגיש את עליונותך על הגבר.
את בעצמך לומדת פסיכולוגיה, ואת יודעת שאת נמצאת במצב של "קבעון" - כלומר בשלב מאוד קריטי בחיים שלך לא פתרת את המשבר שנוצר בצורה טובה, לכן את עדיין תקועה בשלב ההוא וקשה לך מאוד לצאת מזה - והסיבה היא בלתי מודעת..
מה שכן, כרגע הסיבה בשבילך היא מודעת כי הבנת מה מקור הבעיה - דבר שעוד יותר מגביר את תחושת החרדה שלך שפשוט אין מה לעשות עם המצב...

וואלה אם לא הייתה לי חברה הייתי פשוט בא ומחבק אותך .. נשבע לך הייתי מנסה לפתור לך ת'בעיה הקשה.. אבל לדעתי אם זה לא אני את צריכה למצוא אחד כזה .. מה שאבא שלך עשה לך בילדות זה דבר קשה ביותר .. אם תצליחי להתגבר על היצר המיני, להראות לבן זוג טוב שמבין אותך מה את באמת צריכה - לספר לו את כל הסיפור ולבקש ממנו עזרה, שיעזור לך, כי את באמת צריכה עזרה - אולי הוא באמת יעזור לך לתקן את ה- "בלתי ניתן לתיקון" ואולי באמת להדהים גם את פרויד..
אני מאמין בך .. וכמה שפרויד חכם אריקסון יותר =] יש חשיבות גדולה גם לקשרים שלך עם סביבתך ועם הקרובים אלייך ולא רק לסיפור האזור הארוגני - שהוא אצלך כרגע איברי המין אבל בשלב הפאלי ולא בשלב הגיטאלי ...

קיצר שני פסיכולוגים נחמדים אנחנו.. מקווה שהבנת ת'מסר... ומאחל לך בהצלחה בהמשך.. אם בא לך לדבר איתי את יכולה לשלוח לי הודעה פרטית עם איסי או מסן או משו שאפשר להשאר בקשר.. אני אשמח אם נדבר ..
בהצלחה שוב .. מאמין בך.

גדס"ר צנחנים, מרץ 08.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר