לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-05-2007, 12:02
  רמבו 6 רמבו 6 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.07
בספר שייטת 13 עב הכרס, כתוב שבמלחמת יום כיפור המצבת לוחמים של שייטת

13 הייתה 300 לוחמים כולל סדיר וקבע, ככה שעברו מאז יותר מ30 שנה ונראה לי שהיחידה גדלה במעט מבחינת כמות האנשים אז תחשבו לבד כמה בערך השייטת אמורה להיות כיום... חוץ מזה ממש לא בעיה לדעת כמה יש בכל שלושת היחידות, אני כן חושב שאני יודע לא בטוח שזה נכון אבל לא אגיד למרות זאת מסיבות מובנות, אפשר לחשב את זה לפי כמות המתגייסים בכל מחזור לכל יחידה אחת, כידוע יש שני תאריכי גיוס בשנה אחת לכל יחידה אחת מהשלושה, ורבים כבר יודעים כמה מתגייסים במחזור, תכפילו את אותם מחזורים כפול השנים של השירות של הסדירניקים והמילואים בצהל עד מתי שהמילואימניקים מהיחידות הללו משתחררים ויצא לכם בערך נתון לא רשמי של כמות החיילים ביחידות אלו.
אני מקווה שלא אמרתי משהו שלא הייתי אמור לומר אבל לא נתתי מספר מדויק אז אני חושב שזה בסדר, חוץ מזה שיש אנשים שאמרו דברים יותר מוגזמים משלי כמו מספרים מדויקים מה שאני לא אמרתי.
בכל מקרה אם כבר מספרים, אז כמו שרובכם אולי יודעים שארה"ב לא מסתירה בד"כ את מספרי הלומים שלהם ביחידות הרגילות כמו המרינס והצנחנים שהם בעקרון רוב רובו של חיל הרגלים האמריקאי בניגוד אלינו שיש לנו איזה 5 חטיבות לא כולל איזה 10 סוגי סיירות. בקיצור כל שנה באופן רשמי הצבא שלהם מכריז שהם מגייסים כל שנה 30,000 לוחמי מארינס, זה היה לפני 3-4 שנים עכשיו אני חושב איזה 35 אלף מארינס בשנה, צנחנים הם מגייסים איזה 10 אלף בשנה, לגבי הסיירות שלהם לא יודע אבל כמובן הרבה פחות..
בקיצור תעשו השוואה לעומתנו ואפשר לקנות בהם מאוד, כן אני יודע שיש להם 300 מיליון אזרחים אבל בכל זאת...

נערך לאחרונה ע"י רמבו 6 בתאריך 14-05-2007 בשעה 12:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:18

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר