לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-05-2007, 00:42
  royzi royzi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.06
שלח הודעה דרך ICQ אל royzi
תודה

תודה רבה לפינטו, צל99, קובי, Peets, ידין ושמיל על ההארות המחכימות!!

פינטו:
המנורה השמאלית ב"ישן-חדש" באה כעין מסגרת. לגבי המנורה השניה והעץ-קיבלתי את ההארה, והלוואי שהיה לי מסור חשמלי באותו רגע..
לגבי החתימה, חשבתי על זה קצת מאוחר מידי, ועקב השעה המאוחרת פרסמתי בכל מקרה.. עכשיו אני צריך לעצב חתימה חדשה, נורמלית ואחידה (הקטע עם המברשת לא כ"כ הולך לי, האפקטים של ההבלטה, הילה וקו מתאר לא עוברים איתה..)

צל 99:
קוראים לי אריאל רויזמן - והניק זה Royzi (בGMAIL הוא היה תפוס אז זה הפך לפעמים ל Royzzi )
ולגבי מועדון (האליטה) של קנון - אני כבר עם וותק של 4 שנים במועדון הזה (וזה בלי המצלמת ווידאו שקיבלתי לבר מצווה..)

קובי:
עשיתי HDR לכל הכותל והר הבית (אני צריך לערוך אותה כמו שצריך ואז היא תעלה..) אבל הגדלת טווח דינאמי בJPG אחד? איך בדיוק? (ה CURVES וה SHADOW/HIGHLIGHT יוצרים לי כעין דוק אפור..)
לטעמי הבלאגן בשניה מוסיף לאוירה של התמונה - הילד שישן ברישול על סטנדר באמצע הבלאגן..

PEETS:
את הכתם אור בפינה השמאלית ניסיתי כמה שיותר לצמצם - יש שם חתיכת פרוזקטור של איזה מיליון וואט..הוא שרף לי עוד כמה תמונות (גם בתמונה השלישית בצד שמאל למעלה..) אפשר לטפל בזה בפוטושופ?
קיבלתי את ההארה שלך ושל קובי לגבי הזוית של השלישית.

עוד תמונות מהסטים האלה יעלו בע"ה בקרוב..

דרך אגב, אתמול הייתי צלם משני בחתונה עם ה- 50MM F/1.8 בלי פלאש ויצאו תמונות אוירה ממש יפות!! תנסו את זה בבית!

אריאל Royzi

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:09

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר