לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2007, 12:55
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CrazyBomber
נדמה לי שכיף לה גם איתי , ועד יום שלישי ככה הייתי באשליה כזאת שדברים ימשיכו לזרום והחבר פשוט יעלם לו .. עד שידידה החזירה אותי לקרקע , והבהירה לי שאין לי יותר מדי מה לעשות בשלב הזה .
כמובן שנורא התבאסתי , בדרך אל החבר'ה היהודים קיבלו השמעה לא מבוטלת , וכל הערב היה מדוכדך כזה ..

יום חמישי עוד פעם התקשרתי אל הידידה , איתה שיתפתי את הבאסה שנוצרה מהמצב, והיא אמרה שהרבה אין מה לעשות ,וניסחה את זה בפשטות ,
"תסבול" , אז החלטתי בחוכמתי להטביע את צערי באלכוהול , קרן הייתה במסיבה גם , עוד לפני הכל הייתה לידי רוב הזמן

לא יודע כמה אני מאשים את עצמי על החלק הזה , הייתי מבואס בגלל נטלי והחבר שלה וכל המצב, וכבר מעל לשנה מאז שהיה לי משהו..

הוא חשב שהיה לי סיכוי ממש טוב איתה , והסיכוי הזה נפגם משמעותית בגלל מה שקרה עם קרן ( היא ראתה רק את החיבוקים נדמה לי,

הידיעה שהיה מצב שיהיה לי משהו עם נטלי ,שהיא פשוט מדהימה ושזה נהרס בגלל חולשה של רגע, או הנאה רגעית ממש מכאיב,
נטלי היא הבחורה המצחיקה , היפה , שנורא כיף איתה ,זאתי שמחפשים לקשר רציני ..
נטלי קשה לקריאה , אין לי מושג אם כל מה שקרה הזיז לה או לא , עורר או דחה משהו כלפיי .

ראשית כל, לא קרה כלום.... ולכן אתה בהחלט יכול לחוש טוב עם עצמך

שנית כל - וזו הנקודה החשובה - בסיפור מעורבות יותר מדי דמויות.

הקטעים שסימנתי מדבריך נוגעים לדמויות ה"מיותרות" בסיפור הזה ועל מידת ההסתמכות העודפת שלך עליהן.

מידת המעורבות של אותה "ידידה" פשוט לא במקום - עם כל הכבוד שיש לי אליה וליחסים המיודדים שלך איתה.
ידידים הם המקור הראשון ל"טלפון שבור"... המידע שעובר מהם ומצורת הפירוש שלהם סיטואציה מסויימת - מוטלת בספק.

היא לא זו שצריכה "להוריד אותך לקרקע" ולבטל עבורך את האפשרות שיכול להיווצר בינך ובין נטלי משהו מיוחד.

אני כ-ל כך שמח לשמוע שמה שאתה מרגיש כלפי אותה נטלי הוא "שונה", "מיוחד, "אחר" - משום שכך זה אכן צריך להיות... ואין ספק כי היא ה"בחירה" הנכונה עבורך - וודאי לא משהו שהייתי מוותר עליו - במיוחד לא בשל מידע שהגיע מאחרים ו/או סיטואציה שאתה מחשיב כ"נוראית".

מבחינת קרן אין ספק שיש לסיים את זה כך או כך, ולא להפוך את זה לסוג של "פשרה" מתוך דכדוך רגעי. גם אם היא מושכת פיזית... אחרי תקופה מסוימת של קשר היא פשוט תהפוך אותך לאדיש... האדישות והיאוש יישתלטו.

הסיטואציה אליה נקלעת - זכותך לא היית בשום קשר ולא פגעת באף אחד.

וביננו - גם אם נטלי ראתה אותך עם אחרת - זה לא ייפגע בדבר וחצי דבר מסיכוי לקשר... כל עוד תהיה כן ואמין.

אתה עבורה "ספר סגור" כשם שהיא עבורך - וכאן הבעיה למעשה.

שניכם מסוגרים לתחושות האמיתיות שלכם - ושניכם לעולם לא תדעו אם לא תתעמת בזה אתה - לבד (!) מולה - פנים אל פנים.
רק כנות וביטחון עצמי - יכולים להוביל אותך לקשר שתמיד רצית... לקשר המיוחד הזה שמעטים מגיעים אליו.

ומדוע רק מעטים מגיעים אליו ? כי רבים מאיתנו פשוט "מוותרים" - מתייאשים בדרך - (וכאן באה מילת המפתח...) - מ--ת-פ-ש-ר-י-ם.

אל "תתפשר" בשום אופן על קרן.. רק משום שאתה משוכנע שהכל אבוד - משום שזה חוטא לאמת - זה רחוק מלהיות אבוד

קח יוזמה... בבטחון מוחלט - גש אל נטלי.
בלי שום מעורבות של אף גורם אחר בסיפור... שכן החל מהשורה הראשונה ידעתי שיש כאן
תחושה של משהו "מיותר"... שזה כל הדמויות הפעילות מלבדך ומלבד נטלי.

לא קרה שום דבר... אתה לא צריך להתנצל על כלום או לחוש אשם במשהו.
תעשה אתה את הצעד... תיגש, תיפתח קצת... תשתף... והכל מתוך התחושה הזו - של לחוש משהו אמיתי, כן... ונכון.

זו דעתי בכל אופן...

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 13-05-2007 בשעה 12:57.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:22

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר