לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2007, 22:49
  משתמש זכר or_bahalool or_bahalool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.06
Facebook profile

באמת תודה, אני נשבע שאני ממש משתדל לכתוב בצורה רצינית כמה שיותר.

ולעניין הדיון אותו התחלנו,

"מה שאני בעצם מנסה זה להגיד שזה נראה לי קצת מזלזל להשוות את מה שאני עשיתי לאמני אבסטרקט שזרק קישקש וח'ירבש הרבה צבע על קנבס"
אין לך מושג עד כמה אני לא מזלזל בעבודות שלך או של כל אומן אחר, גם אם אני לא אוהב את מה שהוא צייר..
יכול להיות שיש איזה נימת התבאסות בדיבור שלך, כשאתה רואה שאנשים כמוני מעריכים "קישקושים" שנעשו בזמן קצר ובלי חשיבה או משהו כזה, לעומת עבודות מטורפות כמו שלך שבאמת קיבלו הרבה יחס...
אז הכל עניין של טעם, והתוצאה הסופית היא בתחלס תחלס מה שקובעת.
אם הציור יפה ומושך לי את העין עוד ועוד ועוד אז זה לא הכי משנה איך הוא נעשה ובכמה זמן.

"לו רק היה לך מושג כמה עבדתי במשך השנים כדי לנסות ולשפר את היכולות שלי בציור ואני עדיין ממשיך לנסות לפתח טכניקות ויכולות."
את האמת אחרי שרואים עבודות שלך זה נשמע מאוד הגיוני.

אני בנאדם שחושב שתמיייד יש יותר טוב ותמיד אפשר להשתפר וללמוד עוד יותר.
אז בטח שאני לא חושב לעצמי וואלה פתחתי לעצמי איזה טכניקה מסויימת לצייר וזהו עכשיו אני ממשיך איתה ופה זה ניגמר...
לא! אני חושב שתמיד צריך ללמוד ולהשתפר עוד ועוד
"ואני לא מצייר לאט תאמין לי"
אתה צריך לראות אותי מצייר בעיפרון על דף...(בטח כשאני לא סאחי ועם טראקים...)
זה פשוט זורם בטיל והכמות של הפרטים מטורפת לגמרי.

האמת נקודה מעניינת העלתה, אני יילך לבדוק כמה ציורים של האומנים שהזכרתה, אין לי ממש להגיד לגבי זה אבל אני בטוח שהם שינו הרבה בעולם האומנות.

"ועוד משהו שחשוב לציין התיכנון של הציור (או של רובו לפחות) ממש הועיל לתוצר למרות שאתה לא אוהב את זה....(יעידו כמות התגובות החיוביות שאתה מקבל בבית ומהחברים...תקן אותי אם אני טועה)"
אז ככה, האמת תגובות ממממש לא מעניינות אותי, ואני יסביר זה לא שאני לא מתייחס בכלל אני פשוט לוקח את התגובות ובסוף עושה מה שאני חושב.
אני חושב את האמת אני יגיד לך שעבודות כמו דה פרוג שזאתי העבודה שבאמת קיבלה את התגובות הכי הכי מטורפות מכל הציורים שלי אולי בכלל שהקנבס די ענק :\
מראות לי עד כמה החוסר תיכנון מיוחד! ויוצר משהו שונה...
אין לך מושג כמה אנשים קראו לציור הזה הציור שאינו ניגמר....
דבר כזה אי אפשר להגיד על ציור שנעשה כמתוכנן עם סקיצה וכדומה, אבל אני חושב שיש עוד ציור שאני יעשה על קנבס, אני אתייעץ איתך

לגבי העצה שלך, לא חידשתה לי הרבה האמת אבל עצות שלך תמיד נשארות אצלי בראש תאמין לי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר