לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-05-2007, 19:17
צלמית המשתמש של ILFighter
  ILFighter ILFighter אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.04

ציטוט:
במקור נכתב על ידי edi89
עוד אחד? ראית כמה חיילים אומגה סרטון רעל והחלטת שככה נראים לוחמים אמיתיים מה זה נראה לך רמבו פה?

ועכשיו ברצינות אל תסמוך על הסרטונים (זה אף פעם לא ככה בקרב בפיו של לוחם מטכ"ל) זה יפה ואכן השייטים נראים נורא סקסיים כשלא יורים עליהם חזרה והם לא צריכים לתפוס מחסה והם חופשיים לפזז, לירות לשום מקום ולפוצץ שום דבר.

תראה אם אתה באמת רוצה לדעת מה הולך בשייטת ולהשוות אם טייס מצא לך בוגר שייטת שאל אותו ברצינות הוא יענה מה שיוכל לענות ומזה תסיק מסקנות אך על תעשה זאת על סמך סרטון או עלון או טקס סיום מסלול שנבנה בכוונה תחילה להרשים במשך שבועות אם לא חודשים.

וואי, אני לא מבין אותכם, לא אמרתי לשנייה שאני רוצה שייטת!, אמרתי רק שהתחלתי לחשוב אם אולי לא עדיף משהו אחר... כל תגובה שנייה פה זה על זה שאני עושה מהשייטת יותר מדי... אני לא... אפילו מ-מ-ש לא... ברור שיש לי הרבה כבוד אליהם, אבל אני לא חושב שהם אלוהים... צאו מהסרט =]. בכל מקרה, אני חושב שמטרת הדיון הושגה, למרות שכנראה שהיא לא ממש מוגדרת, אפשר לסיים. =] תודה לכל מי שענה.
ולדין - בוא נסכים לא להסכים ונסיים את זה... כי אני אחרי אימון ואין לי כוח לכתוב עוד =]... אז... יומטוב (או ערב, לא משנה...).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:05

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר