לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-06-2007, 16:07
  y o g e v y o g e v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.07
פיתוח גוף..

שלום אני בן 16 וחצי משקל 62 גובה 177

אני בכללי בכושר אין לי בעיה באף תחום אני טוב בלי עין הרגע בכל סוגי האתלטיקה הקלה...

אני מעוניין לקחת על עצמי בחופש הגדול להתאמן באופן רציני וקבוע...

אני מעוניין לרדת מה12 במאה מטר לפחות ל 11:30 מאיות

ב2000 להגיע לאיזור ה6 וחצי

כדור ברזל במשקל4 ק"ד עשיתי בפעם האחרונה 11:80 שנה הבאה אצטרך לעבוד עם כדור במשקל 5 לכן אני רוצה לחזק תשרירים שם..

במתח אני קבוע מתאמן , לא מתאמן בצורה חזקה יותר מדי אני תמיד עושה 15 יפה ומפסיק.. עליות כוח עושה בכייף(כמו שצריך) רוצה להגיע ל30-40 מתח עד י"ב..אני כיתה י' כרגע..לעת עתה..

מקבילים עשיתי 25 עם זה אני רוצה ויגיע ל 50 בערך...

בכל מקרה המטרה שאני רוצה להציב לעצמי זה לחזק את הגוף שיהיה חזק ובריא ובצורה בטוחה

לא מעניין אותי שרירים מנופחים וגוף גדול אני רוצה פלג גוף עליון חזק ושזה לא יפגע במהירות שלי...

חשבתי להתאמן בלילה בחופש הגדול למאה מטר ,חשבתי על עלייה שליד הבית שלי כביש בזווית 45 מעלות +- כביש שבלילה ריק ואין בעיה שם... הוא ישר באורך 100 מטר... חשבתי לרוץ עליו במהירות כמה סטים....

ל2000 אולי ארוץ מסביב המושב שלי הוא מספיק גדול עם עליות גדולות וירידות נחמדות....
או בכביש של המאה הלוך חזור....
לנסוע באופניים גם ...
חשבתי לשלב בטן ושכיבות סמיכה ,עד הבגרות 80-90 אני חייב לעשות בכל אחד מהם לפחות..

לאכול, אוכל חלבונים פחממיות שקדים פירות ירקות(את זה אני עושה תמיד)

תגידו מה דעתכם.. ושוב אני בכושר טוב אני יודע שאין דבר כזה קסם ושזה לא יקרה בלי זיעה והמון מאמץ אני יודע שזה יכול להתפרס על המון זמן ,כמה חודשים טובים...

אני רוצה לשמוע את דעתכם... והמלצתכם להגיע לכושר הזה אני אגיע אבל אני לא רוצה לפגוע בעצמי בדרך, אני עוד שנתיים מתגייס אני רוצה להגיע בעזרת ה' למטכ"ל, שלדג, אגוז ,סיירת גולני לאחת מהן...

אני רוצה להכין את עצמי כך אבוא מוכן... וגם לבראותי..

תודה מראש לעונים תגידו מה תעדכם חוויות המלצות מקרים שקרו אל תחסכו .. אם נפגעתם בעבר מאימון מסויים תגידו לי שאדע להיזהר.... תודה רבה לעונים ...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:00

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר