לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > הסטוריה ותיעוד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-05-2008, 10:06
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05

ציטוט:
במקור נכתב על ידי g.l.s.h
במגרת ראיונות עם איש יקר, רב מעללים וצנוע (וגם שכן שלי...) בעניינים שונים הקשורים בתש"ח, קיבלתי את רשותו להעתיק ולפרסם חלק מאוסף התמונות שלו מתקופת שירותו בגדוד. רוב התמונות מצויות, אני מניח, בידי הרבה מוותיקי הגדוד והחטיבה (לבדוק את החותמות והמידע על גב התמונות זה מחקר כיפי בפני עצמו...) אבל לי היה היתרון לשמוע פרטי פרטים על כל אדם ופרט...

אני מקווה להעלות כאן הרבה סיפורים מעניינים אודות התמונות בהמשך, אבל בתור התחלה נתחיל עם התמונות ה"כלליות" יותר:

כפר אוריה - הפלוגה חנתה שם, נצורה פחות או יותר, כדי לשמור על היישוב המבודד והנטוש ברובו. האספקה הגיעה בחלקה בדרך האוויר. תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

מאלמנתו ובנו של אחד הלוחמים שחיכו למטוס המסכן הזה שמעתי אתמול סיפור: הכלב הזה לא סתם מככב בתמונה (לצלם בטח היה חוש תיעודי ודרמטי מפותח). מסתבר שהכלבים האלה היו לומים בעצמם וגם את המטוסים הכירו. כאשר הושלכה אספקה החל מאבק נחוש בין אנשי הפלוגה לעדר הכלבים, על מי ידיע ראשון לאוכל... לא פעם נצחו הכלבים. הלוחם ז"ל, עד יום מותו, נשא על פרק ידו "שעון" יפה - זכר למאבק עם אחד הכלבים האלה: כלב שלא וויתר בקלות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:37

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר