לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2012, 15:00
  moshl moshl אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.06.12
צודק ,ההשוואה שלי לא מדוייקת

אבל אני בטוח שגם לך ברור שמתקפת פתע הכוללת ירי בו זמני של מאות טילים על מדינת ישראל היא דבר שמאוד מאוד לא פשוט להסוות...
בטח שלא בטכנולוגיה של היום כשיש לווינים אשר מסוגלים לאתר נר דולק על כיסא בחוץ...את השיגור הבודד קשה לאתר אבל הכנה לירי של מאות טילים בליסטיים אני רוצה להאמין שמדינת ישראל תוכל לאתר ביום פקודה...

בקשר לסעיף השני טל,אני לא פוסל רכש של טילים מדוייקים להפך,זאת עוד יכולת שחיוני שתהיה לצבא
השאלה היא באיזה מחיר ומאיפה אתה מגייס את הכסף...כמו שאני רואה את זה זה כסף שלא יגיע ממשלם המיסים האמריקני אז גם הרכש שלך הוא מאוד מוגבל...(יכול להיות שזה גם קיים לפחות לפי פרסומים זרים)
ברור שהכי טוב היה אם צה"ל היה מחזיק זרוע ארוכה של טילי שיוט וטילים בליסטיים מדוייקים השאלה היא אם מישהו מוכן בכלל למכור לנו דבר כזה (התשובה היא ככל הנראה לא) ואם לא אז האם יש למדינת ישראל את היכולת התקציבית,משאבית טכנולוגית לעמוד בפיתוח וייצור המוני של טילים כאלה ועל חשבון מה זה יבוא..? תוסיף גם את עלות התחזוקה וההכשרה של האנשים...
אנחנו שוכחים שאת המטוסים שלנו אנחנו "קונים" בכספי סיוע...שוב אני מדגיש הייתי מאוד שמח אם למדינת ישראל הייתה את האפשרות להחזיק זרוע טילים שכזאת (שלעניות דעתי תעשה הרבה מאוד כאבי ראש לשכנים שלנו)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:39

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר