לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-06-2007, 12:29
צלמית המשתמש של Golden Paths
  Golden Paths Golden Paths אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.01.07
מיכלי האמוניה ואתילן במפרץ

מיכלי האמוניה, אתילן וברום שממוקמים במפרץ חיפה הם בעלי פוטנציאל לעשות שמות באוכלוסיה של חיפה והקריות. הייתי מעוניין לדעת עפ"י איזה תקן בנו את המיכלים, מהו משטר הרוחות במפרץ (אני זוכר שאמרו לי שהבריטים מיקמו את התעשיות הכבדות באזור המפרץ עקב קרבה לנמל ללא התחשבות במשטר הרוחות של המקום ושיש מיקום אלטרנטיבי טוב יותר, מישהו יכול לתקן?). לעניות דעתי, הסתברות של 0.03 לפגיעת פאג'ר (לאו דווקא לפריצת המיכל) היא גבוהה מדי מכדי שאלוף פיקוד העורף יבטל את דעת המומחים ויאשר בזמן המלחמה להמשיך להשתמש במיכלים. מה גם שבמלחמה עם סוריה ההסתברות של פגיעה היא 0.04 לפגיעת סאקד B (לא ציינו האם המיכל יפרץ אבל פגיעת רש"ק של סקאד מגבירה באופן משמעותי את הסיכוי לפריצה) היא זוועתית. אם בפגיעת פאג'ר ישנו סיכוי לא רע שהפיצוץ לא יפרוץ את הבטון של המיכל בפגיעת סאקד התמונה כבר אחרת.
הערה:
אני כבר לא יודע איך לאכול את התגובות של דוב"צ. מישהו צריך לעשות ניעור זריז לכל המערכת הצבאית בתחום של יחסי תקשורת-צבא כי, אישית, אני לא רואה שדוב"צ משתפרים אחרי הפיאסקו שלפני שנה.
לענייננו.
http://www.haaretz.co.il/hasite/spages/875808.html

המשכיל בעת ההיא, ידום. (ספר עמוס, פרק ה' פסוק יג')

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר