לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2007, 16:31
  יחזקאל האדום יחזקאל האדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
הכוונה בדת העבודה היא האלמנט של הרגשת החיוניות אצל האדם

ברור שפחות שעות עבודה ועמידה בהספקים היא דבר מבורך.
ברור שהעולם המערבי חותר לפחות ימי עבודה ( אפילו ראינו רעיון כזה בישראל לפני שבועיים ברעיון המפד"ל להפוך את יום ראשון לשבתון...).
ברור ש"דת העבודה" כפי שבאה לידיד ביטוי באסיה ובעולם השני והשלישי אינה הביטוי הראוי כי אם ביטוי של ניצול המערב את משאבי העולם השלישי.

לגבי תוכנית ויסקונסין אני מצטער אבל התוכנית היתה ראויה ובמקומה. העובדה כי לפחות 10 אחוזים מכלל בני ה-45 מצאו עבודה מדברת בעד עצמה. אולי זהו אחוז נמוך ולא מספק מתוכנית שכזאת אבל כמו שכבר כתבתי דירבון משתתפי התוכנית אינו יכול לעמוד איתן לבדו. יש צורך דחוף לדרבן את שוק העבודה בישראל, את המעסיקים, את התעשיה ולעודד יזמות עסקית אצל כאלו שאולי ואינם מתאימים.
מתן קצבאות חינם ללא דרישה לתמורה מהווה אסון חינוכי, תרבותי, כלכלי.
אינני אומר שמי שנטול ברירות יחיה מן הפחים ברחוב. ואני מאמין שעל המדינה להחזיק את חלשיה כי חוזקה נמדדת בנקודות אלו אך יחד עם זאת מדינה חזקה יודעת להבהיר לאזרח כי עליו לעשות את המאמצים הראויים לא להיסמך על שולחנה והיא מצידה תעשה את המאמצים שלה להסיתגל לדרישות שוק העבודה ולחיזוק חולשות השוק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:43

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר