לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 15:00
  ohadm ohadm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.02
לינוקס אהה....עכשיו הבנתי הכל

אז כל מה שהיה נדרש ממך זה לכתוב את מה שכתבת עכשיו ואז הכל היה ברור.
אתה שולל שימוש בויסטה באופן מקצועי (לשרתים וכאלה) על סמך ניסיון (שאין לי) וזה מאוד לגיטימי. עכשיו אתה לפחות מדבר לעניין. זה היה מאוד עוזר אם היית מציין את הפרטים האלו מראש כי אנחנו לא ממליצים כאן (בד"כ) לארגונים על מערכות הפעלה. מדובר במשתמשים ביתיים ובתחום הזה (תקן אותי אם אני טועה...) לא ממש הרחבת לרעתה של ויסטה. הבית היא סביבה מסובכת?!

לא יודע איזה אנטי וירוס התקנת אבל גם ב XP הכי עדכנית אני בטוח שיש לא מעט תוכנות שאחרי התקנתן יקריסו את המחשב. אתה מדבר פה על תוכנה אחת מיני מיליארד שלא עבדה טוב. ביג דיל. גם ככה זו בעיקר פונקצייה של האופן שבו המתכנת יצר את התוכנה ולא של האופן שבו מערכת ההפעלה מטפלת בה. תחפש קובץ יותר מעודכן. אם גם הוא לא יעבוד תחזור אליי. לי יש אנטי וירוס שעובד מעולה בסביבת 64 ביט של ויסטה. מה תגיד על זה?

הקלף של "יותר מדיי משאבים נדרשים" הוא ממש לא אפקטיבי. אפשר להגיד את זה ברוורס על כל מערכות ההפעלה הקודמות ביחס לקודמותיהן. ביחס לעידן שלנו זה בסדר גמור לדרוש את מה שויסטה דורשת. ראית לאחרונה מה הדרישה של משחקים בימינו?

הבעיה עם רישום של תוכנות חוקיות מבית מייקרוסופט ידועה וקיימת גם ב XP. עוד פעם: לא אשמת מערכת ההפעלה.

עוד משהו? ומה נראה לך, ששיקרתי לגבי האקספלורר? למה לי לעשות כזה דבר? אני עובד של MS? אני משועמם? מה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר