לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2004, 16:27
  giligus giligus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.04
תבדוק על ה IRIVER הקטנים, הם טובים.

אם אתה רוצה משהו לא יקר וטוב לך על הקריאטיב NUVO 256/512 קומפקטי עם צליל טוב מאוד. אני בדקתי אישית המון MP3 בהונג קונג שם הייתי לפני שבועיים. שם יש את המילה האחרונה בכל חברה, היה מבצע על הNUVO בפחות מ-600 ש"ח ה512, בארץ ה 256 עולה בערך כך , אני אומר לך אם מספיק לך 256 לך על הקריאטיב, אם ה 512 לא יקר תלך עליו. יש לקריאטיב את הדגם שדומה לכרטיס אשראי, שגם הוא טוב. אישית הNUVO השקעה טובה, מכשירי ה IRIVER נחשבים טובים יותר, יש הבדלאיכות לא גדול בין שתי החברות לטובת IRIVER אבל ההבדל במחיר הוא ניכר, אז לא כ"כ שווה להשקיע ב IRIVER עדיין.
שלא תעיז לקנות את הזבל שמסרו לך לינק שלו, איכות חרא לעומת הנורמליים אני אישית שמעתי עזרות מכשירים ביניהם כמה מהסוג הגרוע הזה, כל מכשיר שני שיוצא מהמפעל דפוק, בהונג קונג בורחים מהם כמו מאש, זבל סיני ברמה ירודה.
התושבים בהונג קונג מתמצאים טוב מאוד במכשירי MP3 ואנשים ברחוב שם מסתובבים איתם כמו שאנחנו עם סלולרים פה, ההמלצות שלהם ושל כל המוכרים מדברות על מכשירים תוצרת קוריאה דוגמת ה IRIVER אך כמו שאמרתי לך על הקריאטיב מומלץ מאוד, וגם הוא קוריאני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר