לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-08-2007, 16:38
  _סיון_ _סיון_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.06
הנדסת תוכנה

התלבטתי אם להגיב היות והאשכול נפתח לפני יותר משבוע...אבל אני רוצה להסביר לגבי התואר כי אני רואה פה אי דיוקים חשובים וחשוב שאחרים שיחפשו מידע לגבי התואר ימצאו אותו.

חשוב לציין - השמות של התארים המקבילים באוניברסיטאות השונות שונים וגם תוכנית הלימודים שונה.
אני אכתוב לגבי אוניברסיטת ת"א בלבד מכיוון שזהו המוסד בו אני לומדת והתוכנית אותה אני מכירה.
אני רק אציין שיש גם תוכניות דומות גם בטכניון, בר-אילן (תוכנית חדשה יחסית) ובן-גוריון (מי שמעוניין יכול להיכנס לאתרי האוניברסיטאות ולחפש שם מידע נוסף)

התואר נקרא באוניברסיטת תל-אביב "הנדסת חשמל ואלקטרוניקה ומדעי המחשב" או "הנדסת מחשבים ותוכנה" ומכונה בקיצור ע"י הסטודנטים "הנדסת תוכנה" (שמות שונים לאותה תוכנית לימודים)

התואר הזה הוא תואר משולב של הפקולטה להנדסה (בי"ס להנדסת חשמל ואלקטרוניקה) והפקולטה למדעים מדוייקים (בי"ס למדעי המחשב)

מבחינת תחומי הלימוד - התואר משלב חומרה ותוכנה גם יחד באופן שווה פחות או יותר - בניגוד להנדסת חשמל ואלקטורניקה ששם דגש על חומרה ולמדעי המחשב ששם דגש על תוכנה.

ב-5 הסימסטרים הראשונים לומדים את כל הבסיס המתמטי והפיסיקלי וחומר בסיסי נוסף הדרוש ללימוד חומרה/תוכנה.
ב-3 הסימסטרים האחרונים - ישנם 3 מסלולים: חומרה, תוכנה ורשתות. כל סטודנט נדרש ללמוד מספר מסויים של קורסים מכל אחד מ-3 המסלולים (כלומר, לומדים את 3 הנושאים!) ובנוסף, ישנו המסלול בו הוא בוחר להתמחות ובו הוא לומד קורסים נוספים.

מקווה שעזרתי, אם יש למישהו שאלות נוספות - הוא מוזמן לשאול - אני אנסה לענות.

סיון

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר