לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-08-2007, 09:02
צלמית המשתמש של Big Joe
  Big Joe Big Joe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה לא משאיר לי ברירה - אלא לחזור מילה במילה גם על דברי :)

בתקווה שהפעם תגיב להם...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Big Joe
אבל אתה מתעלם מכך שעבודה בשבת אינה חייבת להיות על חשבון מנוחה שבועית. ברגע שאתה מנטרל את עניין הדת, כל יום בשבוע יכול להיות יום מנוחה. וכדי להסיר ספק: אני בעד אכיפת יום מנוחה בשבוע. בזה אני פותר את הבעיה החברתית שלך.

תראה, יש הרבה חילונים הגונים כמוך, שנופלים ברשת הכזבים הדתית. מדוע מותר להעביד בשבת עובדי מסעדות, עובדי נתב"ג, עובדי בתי חולים עובדי חברת חשמל, נהגי מוניות ואסור מוכרים של חוטים לעפיפונים, או מוכרי ספרים? חנויות ACE פתוחות בשבת, כי הרבה לקוחות, שעובדים כל השבוע בשדה בסדנה ובניר, נוח להם לקנות בשבת. זאת אותה דרישה לנוחיות כמו למשפחה שהולכת לאכול שיפודים במסעדה פתוחה בשבת. מדוע שיפודים עדיף על חוט לחכה?

(ההתיחסות שלך למטה החברה הסגור היא דמגוגיה צרופה. אם תהיה תועלת מסחרית - יפתחו את מטה החברה, אל תדאג).

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר