לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2007, 19:46
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
תנוח דעתך, איש לא ביקש ממך ציטוט מלא - אבל אפילו שמות לא נתת...

במסגרת חוסר יכולתך לכתוב שני משפטים אמיתיים, הקפדת לספר על כך שמ"התיאורים עולה", אבל
נזהרת שלא לציין מקור (כפי שקרה לך כשציינת את תום שגב כמקור והתברר שסילפת את דבריו
בצורה זדונית, במטרה להשחיר את בגין...).
על האווירה על החוף אכן ניתן ללמוד מתיאוריו של רבין, שמספר בפשטות איך ניסו להרוג את בגין על
האנייה (כן, כן - על האנייה הבוערת, עליה ירו מהבית האדום). השטות שלך על כך כאילו כולם ירו
בכולם, יכלה לשכנע מישהו, לו היו להגנה כמות הרוגים שמתקרבת לזו של אצ"ל על החוף, אבל לא
היה דבר כזה. היה בלגן גדול והיסטריה גדולה - וירי מכוון על מנת להרוג מצד יפי הבלורית שלך,
ורבין כותב עליו במפורש. ניסיון מכוון להרוג את מנהיג הארגון השני אינו בדיוק "בלגן"...

השטות המביכה שלך כאילו ב"ג לא ידע על "הטמנת פצצה בבית מלון מסויים", היא שיא השיאים של
התועבה בדבריך. פיצוץ המפקדה הבריטית שהשתכנה באגף הדרומי של מלון המלך דוד בוצע בידיעה
מוחלטת של ההגנה, שאף דחפה לביצועו. הרוגי המלון היו באשמת מי שלא פינה אותו, והעובדה
שקדושיך התנערו מהפעולה מייד אחרי שהתבררו תוצאותיה, זה בסה"כ מאפיין נוסף של איבתם
לאמת - איבה שחונכת על פיה, ואתה מתמיד בה למופת...

ב"ג ידע היטב על האצ"ל, ולא ממש חשש מפניו. אדם שחושש, לא מחפש עימות בכל הזדמנות,
והזקן חיפש עימותים עם הרוויזיוניסטים, בכל הזדמנות, במשך קרוב לעשרים שנה.

אני לא הכומר המוודה של ב"ג, אבל קראתי אותו ועליו יותר ממך (אני מאמין בלדעת על מה אני
כותב, ולא לכתוב שטויות, רק בהתאם לחינוך הפוליטי שקיבלתי בבית, כפי שאתה עושה), ולהניח
שדבריו של ב"ג על בגין, היו שבח לבגין כמי שהבין סוף-סוף את גדולתו של הזקן, זה דבר
מתבקש. רק מעריץ עיוור של ב"ג לא יהיה מודע לכך שהדבר היחיד שהיה אצלו בכמויות גדולות
מאשר קטנמוניות - זה אגו. אפילו אצל הביורגפים החנפנים ביותר שכתבו בארץ (בר זוהר וטבת),
עולה תמונתו של אגו עצום-מימדים.

אני לא הישר באדם ולא המשכיל באדם. אני סתם ישר יותר ממך (וזו לא מחמאה לעצמי - ראיתי
ביסלי גריל שהיה ישר יותר ממך...), ויודע על מה שקרה באלטלנה יותר ממך (שוב, לא מחמאה
לעצמי - אתה לא יודע כלום, מעבר לדמויות המשתתפות, שעבורן כתבת תסריט בהתאם לנטייה
הפוליטית שלך...).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:26

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר