לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-08-2007, 21:09
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה העצה שלי

תיראה, מעולם לא היה לי ניסיון כמו שלך, אבל היה לי ניסיוןבמקבילה אחרת. בעצם שתיים. באחת באמת לא יכולתי להמשיך לשקר לעצמי, אבל התגובהשחטפתי היתה לא ניתנת לתיאור בעוצמתה, וממש לא צפיתי את זה. אבל אני לא מצטערתלמרות כל מה שחטפתי, ועד עכשיו אני חוטפת. בניסיון השני אני רציתי לנסות להראותלאדם אחר דרך אחרת יותר יפה, יותר מתאימה לו, כי הדרך שבה הוא הולך הורסת אותו לבליהכר. גם כאן התגובה היתה מאוד קשה, שמאוד מאוד פחדתי. על אותו אדם. ממה שהוא עלוללעשות. אותו אדם הבין לא נכון בכלל את מה שרציתי להגיד וזה היה נורא. אבל מצד שניאותו אדם דווקא ניסה לשפר את יחסיו איתי, שנעבור לפורמולה אחרת של יחסים.

אני מבינה שאתה נמצא בנקודה מאוד מאוד חשובה שאתה לא יכוללשקר לעצמך. מכירה את זה.

הדבר הכי הכי חשוב בקטע הזה הוא לשקול את התגובות. אם זהיהרוס את ההורים שלך - בפירוש אל תדבר איתם. כאן אני באמת יודעת על מה אני מדברת. האדם הראשון שדיברתי עליו זו מישהי בעבודה. האדם השני זו אמא שלי. האנשים האלהחשובים לך מאוד, ולהגיד להם - אתה לא יודע איך הם באמת יגיבו. נכון, אח"כ הם יטענו וירגישו שהם מקבלים אותך כמו שאתה, אבל זה רק על פני השטח. זה רק שקר שהם משקרים לעצמם. מה שהם באמת יזכרו זה את הכאב הגדול שגרמת להם. אפשר יהיה לראות את זה בהתפוצציות שמגיעות אח"כ על דברים קטניםורגילים.

אני חושבת שהכי טוב שתסתכל על זה בראייה אחרת לגמרי, ואוליתרגיש יותר טוב עם עצמך.

הדבר החשוב ביותר בכל העסק הזה הואגםאתהוגםההורים שלך. ואסור שבסיטואציה הזו מישהו מכם ייהרס.

חשוב מאוד מאוד לעשות את זה בעדינות ובהדרגה. כמו שאתה לא רוצה שיפילו עליך את עולמך בפתאומיות, אז גם אסור לעשות את זה להם. יותר קל לקבל את זה שאתה בן סורר מאשר בן כופר.

אני ממליצה: המשך לשקר. כן. אבל שתסתכל על זה בראייה אחרת: נכון, הם הרבה פעמים יתפסו אותך על חם. יגלו מה שאתה באמת עושה. אבל אתה צריך לשמוח על כל רגע שהם תופסים אותך על חם. כי זה עוד צעד נוסף בהדרגתיות שבה הם יפנימו ויקבלו אותך באמת. אתה כבר יוצר מצב שאתה מטפטף את זה להם לאט לאט. תמשיך כפי שאתה עושה עכשיו, אבל אל תתאמץ להסתיר את עצמך יותר מידי. אם זה ניראה לך מוזר, בוא תנסה לראות את זה בצורה אחרת לגמרי: נניח נדלקת על בת מסויימת, ואתה מרגיש שאתה מת לנשק אותה. פשוט לא יכול לעצור בעצמך. הרי אי אפשר ליפול עליה סתם כך ולנשק אותה. צריך לחזר אחריה, לזרוק לה רמזים, וכל רמז כזה שהיא תופסת זה כאילו "תפסו אותך על חם". כאילו עוד קלף שלך ניגלה. אבל אתה רוצה שהוא יתגלה. זה דבר טוב. עד שהיא מוכנה לזה, ואז אתה מגלה את כל הקלפים, ומשם ממשיכים. כאן זה אותו דבר אבל במישור אחר. תחשוב על זה.

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:01

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר