לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-08-2007, 23:30
צלמית המשתמש של Neraha
  Neraha Neraha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.03.07
שלח הודעה דרך MSN אל Neraha
יחסים

ניסיתי לרשום פרגמנט על יחסים, ולא הצלחתי. מחקי ארבע-חמש פעמים, ולא עלה לי הרעיון על מה לכתוב, או שהקטע לא אמר כלום או שהוא היה ריק מידי. ביחס לקטעים אחרים שלי הוא היה מאוד דל. בכלל, היחס שלי לכתיבה שלי מאוד רציני. אני לא יכול לכתוב משהו ולומר "הו, זה משהו ששווה פרסום באיזה-שהוא מקום" בלי לראות את השגיאות הקטנות שמפריעות פה-ושם. יחס מאוד נוקשה אני חייב לציין, אבל עם זאת, חיובי. מוזר-חיובי היא היתה אומרת לי. בכלל, עכשיו, כשיש לי אל מי להתייחס, ובכלל, כשיש אל מי להתייחס, התפיסה לגבי כל דבר משתנה לגמרי. פתאום רואים את הכל בצורה נורא שונה... וזה מושפע מדברים מאוד קטנים. לדוגמא, אם אקום בבוקר והיא תשכב לידי, ותתן נשיקה קטנה על הלחי כשהיא עוד רדומה-משהו, אין שום דבר כל-כך טוב ביחס לזה במהלך כל היום. בכלל, יחסיות זה דבר מאוד מעורער ולא מוגדר בכלל. יש את זה בכל-כך הרבה מקומות בעולם, כמו במתמטיקה למשל. זה לא עוזר בכלום, מלבד לתת פרספקטיבה שונה על הדברים בכל פעם מחדש. אני אומר תמיד, זה דבר מאוד שנוי במחלוקת, יחסיות. כל דבר הוא בעצם יחסי ונתון לשיקול דעת מכל צד שהוא, ולפעמים, להתסכל על משהו אחד לעומת משהו אחר מזוית שונה ישנה את כל התמונה.
אז כן, יחסים זה דבר מסובך, לא אמרתי שזה פשוט, אבל זה מאוד משתלם, המאמץ. כי בסופו של דבר חייב להיות טוב. והיחס, הוא לטובה.

המון זמן לא כתבתי, ואני חוזר לזה לאט לאט, הרבה דברים השתנו בזמן האחרון, ויחד איתם אני מקווה לחזור לקרוא ולהגיב בפורום שוב ^_^
תוגובות? =)

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר