לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-09-2007, 08:02
  טליק טליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.04
נו

ציטוט:
במקור נכתב על ידי golani_2
אוקיי, נתחיל מזה שלפחות ביינתים אני לא קצין.

-אף אחד לא אמר שהניסיון שלי הוא שקובע, הבחור דיבר מתוך ניסיון שלו וציין זאת, אני דיברתי מתוך ניסיון שלי וציינתי זאת.

-סתרת את עצמך, אתה מדבר על "לא לחשוף" אבל בפועל כן חושף. אז רק בגלל שאתה עשית את זה, אני סומך עלייך ולכן נבצע חשיפה קטנה משל עצמנו ואח"כ נשתדל להימנע, בכל החודשיים שלי עד עכשיו בעזה לא ידוע לי, מה שהופך את זה כמעט למוחלט, על כניסה של כוחות מוד"ש לעזה בכלל ובגזרה הצפונית בפרט. זה שפרסמו תמונות בעיתון -בטלוויזיה עם כתב אמין ואתה צריך לדעת את זה טוב-טוב, זה לא מדד לכלום, להיפך, לרוב זה סתם שטויות. אתה לא מבין בכלל כמה אירועים שהשתתפתי בהם באופן אישי מוצגים בצורה מעוותת לחלוטין בתקשורת.
יתרה על כך, המתוסכלים אתם דברתי, נשר.

-אתה יודע מה, אני טועה, אז בוא נעשה הבדל מלחמה/בט"ש. אז במלחמה כל חייל במוד"ש, לא משנה איפה הוא משרת, מה הייעוד שלו או ההכשרה שלו, נכנס פנימה השתין בליטני ויצא החוצה, בפועל, עכשיו, בצפון-איו"ש-עזה, מזערי מאוד עד לא קיים כמות הנכנסים. פשוט שטות גמורה -לא נכון שלא לאמור שקר ומי שמבין מבין ויודע!

-אין ספק שרחוק זה יחסי. עד כמה שאני מכיר את היכולות של מוד"ש, אין להם שום צורך להגיע ל50 מטר מבית. אין להם גם מה לחפש שם. סימן שאתה לא מכיר וזה טוב מאד- אתה לא צריך להכיר!

אני באמת רוצה לציין, כי זה אולי נשמע אחרת מדבריי, שיש לי את כל הכבוד וההערכה למוד"ש, באמת, הם עושים אחלה עבודה, אבל, אין צורך לנפח כל מיני דברים כדי לנסות לזכות באהדה של אנשים שמבינים פחות. איכות יחידה לא אמורה להמדד ע"פ כניסות לשטח אויב, בטח לא יחידה שעיקר אפיונה ויחודה היא שהיא מבצעת את עבודתה מרחוק. בדיוק כמו שחה"א שואף לבצע את התקיפות שלו מרחוק ככל שניתן, כך גם צריך להיות במוד"ש, אין שום סיבה לחרבן על מישהו כשאתה עומד לו על הראש, אם אתה יכול לעשות בדיוק אותו דבר ממרחק של קילומטרים משם.אחלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:50

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר